Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Sedan Kararsız Kaldım

BurakHAN

Önerilen Mesajlar

Merhabalar. Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.

Uzun süredir Focus seven, takip eden ve araştıran birisi olarak ben de mk3 Focus Sedan ile aranıza katılmak istiyorum. Ancak kararsız kaldım. 2.el olarak 1.6 Benzin mi 1.6 & 1.5 dizel mi. Bütçem maksimum 75.000 TL. Makyajlı kasa biraz zorlar ama 2.elde hasar kayıtlı falan bakabilirim . Tecrübeleri dostlar olarak tavsiyeleriniz nelerdir ? 

Not: Şu anki aracım 1.3 Dizel Linea. 2 yıldır kullanıyorum. 15.000 km anca yaptım. O yüzden benzinli benim için daha ön planda. Ancak dizelin performansını verir mi bilemiyorum. Şu Lineanın iğrenç konforundan kurtarın beni :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben olsam trend x ve ya Style 1.5 dizel powersihft bulmaya çalışırdım.

--1 dakika sonra eklendi--
Bir saat önce, A.Coşar yazdı:

Hem maksimum 71 bin TL demiş..

Hocam 71 değil 75 bin yazmış arkadaş :).

Süleyman Ünal tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Paylaştığınız konuyu komple inceledim. Hem yorumlarınız hem de o konudaki paylaşımlarınız sayesinde 1.5 dizel powershift in benim için uygun olduğuna karar verdim :) Her şey için teşekkürler bakalım bu fiyata zor ama bir şeyler düşüneceğim :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, BurakHAN yazdı:

Paylaştığınız konuyu komple inceledim. Hem yorumlarınız hem de o konudaki paylaşımlarınız sayesinde 1.5 dizel powershift in benim için uygun olduğuna karar verdim :) Her şey için teşekkürler bakalım bu fiyata zor ama bir şeyler düşüneceğim :) 

:claps:  En iyi karar bence. Performans, yakıt ve konfor açısından en iyi tercih. Motor ve şanzımanla birlikte güncel olarak en ideal dizel olması da cabası.

Süleyman Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.