Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tablet Önerisi

Önerilen Mesajlar

Merhabalar, günlük işlerin haricinde arada bir digitürk playden maçları izlemek için maksimum 1000₺ fiyatı olacak şekilde tablet arıyorum. Tablet de yapacağım en ağır iş sadece digitürk play den maç izlemek olacak. Bu yüzden biraz büyük ekranlı olsa iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum ?

Ekleme:

Digitürk play minimum sistem gereksinimleri şu şekildeymiş

AndroidSürüm: Android 4.0 veya üzeri ( "Root" edilmiş cihazlarda bazı içeriklerin oynatılması ile ilgili problemler yaşanabilir)

Donanım: Dual Core 1.2ghz işlemci (Arm-V7) veya üzeri, 1GB RAM veya üzeri, yazdırılabilir dahili/harici disk alanı

iOSSürüm: iOS 7.0 veya üzeri
Destekleyen Cihazlar: iPad mini ve üzeri, iPad 2 ve üzeri

WindowsWindows 10 yüklü tabletler desteklemektedir.

Mustafa Karaca tarafından düzenlendi
Ekleme
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

wifi AC desteği size lazım :) 

AC desteği ne için? Bir de Lenovo Yoga TAB3 A10-50F 16GB 10.1" IPS Tablet ile farkı nedir? Yoganın tipi güzel duruyor ?

--0 dakika sonra eklendi--
2 saat önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

lenovo tab 4 10 düşünülebilir. 

Dizi film izlemek için yazıyor sitesinde. Güzele benziyor 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Mustafa Karaca yazdı:

AC desteği ne için? Bir de Lenovo Yoga TAB3 A10-50F 16GB 10.1" IPS Tablet ile farkı nedir? Yoganın tipi güzel duruyor ?

Sadece özelliklerine bakarak seçtim ben, ac daha hızlı wifi hizmeti sunuyor ve ciddi olarak farkı oluyor eğer modemin 5 ghz desteği de varsa şahane olur. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Sadece özelliklerine bakarak seçtim ben, ac daha hızlı wifi hizmeti sunuyor ve ciddi olarak farkı oluyor eğer modemin 5 ghz desteği de varsa şahane olur. 

Modem eski modem 6 ghz desteği yoktur. Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Mustafa Karaca yazdı:

Modem eski modem 6 ghz desteği yoktur. Teşekkürler

Olması şart değil ayrıca ve yarın modemin değişmeyeceğinin garantisi yok ayrıca mobil bir cihaz. Neyse canım gerisi beni çok ilgilendirmez değil mi :) Tavsiyeyi verip uzayayım :yeah: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olması şart değil ayrıca ve yarın modemin değişmeyeceğinin garantisi yok ayrıca mobil bir cihaz. Neyse canım gerisi beni çok ilgilendirmez değil mi :) Tavsiyeyi verip uzayayım :yeah: 

Yani ileriye dönük almak daha iyi olur her zaman için. Yarın modem değişir tablet daha da güzel olur. Teşekkürler tavsiye için 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir ürünü alırken ilk izlenim çok iyidir ama en önemlisi firma desteğinin olup olması daha da önemli.çok kaliteli bir ürün olabilir ama gerek servis gerek güncelleme gerekse bir sorunda arkasında durup durmaması hepsinden daha önemlidir.alırken bu kriterlerede bakmakta fayda var diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 saat önce, Alparslan Özaslan yazdı:

Evet bu doğru servis desteği ve güncelleme kısmı önemli gerçekten. Uzun zaman güncel bir cihaz kullanmak güzel olur. 

21 saat önce, Servet Ö. yazdı:

Lenovo Tab4 TB-8504F (Buram buram kaliteli)

8" IPS

2G Ram 16G Disk

4850mAh Pil

Stereo Hoparlor (Bence en onemli ozelligi, film vs izlerken multu bir insan haline donusturuyor insani)

700TL Civari

Satışını sitelerde bulamadım, Türkiye satışı yok mu acaba? 

20 saat önce, uğur özsabır yazdı:

ikinci el ipad alinir sorunsuz yillarca kullanilir tabi soyle en az 1 sene garantili bulunursa tadindan yenmez

orn sahibinden ilan no 507620047

İkinci el cihaz hiç düşünmedim. Bir bakayım ilanlara. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.