Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı 2018 Connect ve Courier Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ford, yeni Tourneo Connect ve Tourneo Courier’i 2018 yılının ortasında satışa çıkartıyor ayrıca Transit ailesi de aynı zamanda satışta olacak.

Fazlası: https://anasayfa.focusclubtr.com/makyajli-2018-ford-connect-courier-tanitildi/

Tourneo Connect yakıt tasarrufu sağlayan yeni 1.5 litrelik EcoBlue dizel ve silindir kapama sistemli 1.0 litrelik EcoBoost benzinli motor ile geliyor. Dizel makina sekiz ileri otomatik vites seçeneği sunuyor. Xenon da yüklemiş  üzerine.

Courier de fazla değişiklik yok motorlar aynı (emisyon hariç), 5 ileri yerine 6 ileri manuel şanzıman mevcut bi'de SYNC 3.

2018 Ford Tourneo Courier_3Y.jpg

2018 Ford Tourneo Connect 1Y.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İkiside çok başarılı makyaj operasyonu geçirmiş.

Courier zaten yok satıyordu, bu makyaj operasyonu ile yeni kullanıcıların yanında aracını makyajlı versiyonla değiştirmek isteyenleride cezbedecektir.

Connect ise gerek makyajı gerek yeni EcoBlue ünitesi ile kombine edilmiş 8 ileri oto şanzımanı ile sınıfındaki rakiplerine toz yutturur.

Dip not: Focus MK4 için EcoBlue 8 ileri oto şanzıman kesinleşti diye düşünebilirmiyiz artık ? :):) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

İç mekan geldi. Otomatik şanzıman işi belli olmaz ticari olduğu için ama bana kalırsa kesin :) 

Bende kesin gözüyle bakıyorum ( işime öyle geliyor çünkiii :D )

Yav bu bildiğin mondeonun ticari versiyonu  (ikinci fotoda daha belli etti kendini)

Çok beğendim güzel olmuş gerçekden.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O ekranın açısı değişiyor mu acaba, pek bir eğik duruyor gibi.

Sonuçta her ikisi de çok iyi olmuş. Son dönemde sanki tüm markalara ecük bücük dizayn yapıyorlar. Bunlar çok iyi göründüler. Konekt'in dizaynı özellikle çok daha iyi olmuş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

1.5 litrelik EcoBlue dizel

3 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

sekiz ileri otomatik vites

1.5 dizelin beygir gücü belli mi ? Bu yeni otomatik şanzıman çift kavrama mı? Ayrıca dış tasarımı çarpıcı olmuş ben beğendim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, Tugay Kuruöz yazdı:

1.5 dizelin beygir gücü belli mi ? Bu yeni otomatik şanzıman çift kavrama mı? Ayrıca dış tasarımı çarpıcı olmuş ben beğendim.

Verdiğim linkte bu konular hakkında bilgiler mevcut ben daha fazlasını bilemiyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Şu orta ekranlar hangi yıkamacının, ya da haşarı çocuğun elinde kalacak, heyecanla bekliyorum. 

Ben oraları yıkamacılara elletmiyorum, sadece camı içten sildiriyorum o kadar :P 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunlar da Transit Connect ve Courier. Kurye'ye hiç emek vermemişler niye acaba diye düşünmeden edemiyor insan. 

Kurye'nin ekranlısının tuşlar gidince, boş bırakılmış gibi çok çirkin duruyor. Onun da Tourneo'su piano Black. Diğerinde en azından bi cep yapılmış, eğim yeterli ise işe yarar her türlü. 

Transit Connect İç.pngTransit Courier İç.png

Fazlası: https://anasayfa.focusclubtr.com/makyajli-2018-ford-connect-courier-tanitildi/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12/4/2017 - 19:02 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Bunlar da Transit Connect ve Courier. Kurye'ye hiç emek vermemişler niye acaba diye düşünmeden edemiyor insan. 

Kurye'nin ekranlısının tuşlar gidince, boş bırakılmış gibi çok çirkin duruyor. Onun da Tourneo'su piano Black. Diğerinde en azından bi cep yapılmış, eğim yeterli ise işe yarar her türlü. 

Transit Connect İç.pngTransit Courier İç.png

Connect'de sync 3 v3.0 kurulu. Kuryede ise sync 3 v2.2 veya 2.3 kurulu :P 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sınıfında Connect çok başarılı bir araç. Türkiye'de daha çok aile aracı olarak kullanıldığı düşünülecek olursa geliştirmeler yerinde. Kurye ise nasılsa filo filo satılan bir araç. Otosan tok satıcı bu konuda. Çok da bişey beklememek gerekiyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben yeni connecti başarısız buluyorum. Bence bu tür araçların lükse kaçmaması doğal olarakta fiyatlarının uygun seviyelerde kalmasını doğru buluyorum. Bence doblo'nun ve kangoo'nun arkasında ki başarıda budur. Connectin bu durumu kuryeye yaradı o başka bu durum tabii. Caddy'de de aynı durum var. Eski connect nasıl efsaneleşmişse o çizgiden yürünmeliydi bence.

Ha makyajlara gelecek olursak güzeldiler daha güzel olmuşlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Kutluhan A. yazdı:

Ben yeni connecti başarısız buluyorum. Bence bu tür araçların lükse kaçmaması doğal olarakta fiyatlarının uygun seviyelerde kalmasını doğru buluyorum. Bence doblo'nun ve kangoo'nun arkasında ki başarıda budur. Connectin bu durumu kuryeye yaradı o başka bu durum tabii. Caddy'de de aynı durum var. Eski connect nasıl efsaneleşmişse o çizgiden yürünmeliydi bence.

Ha makyajlara gelecek olursak güzeldiler daha güzel olmuşlar.

Eğer Türkiye'den bahsediyorsan bu tamamen otosanın tercihi, üretimin Türkiye'den alınmasına haliyle alındılar ve bu sebeple Transit modelini neredeyse hiç getirmediler haliyle bu zaten seni rekabete kapatan detay. Bu sebeple yerde ve gökte kurye çalışması var :) Kümülatif toplamda başarı devam ediyor görüldüğü üzere. Makyajda da değişen bir şey olmayacak :) Bugün kurye hiç olmasaydı o zaman eski Connect kafası eskisi gibi devam ederdi kuşkusuz. 

Avrupa cephesinde, Ford'un ticarisi dediklerinden iyi durumda zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.