Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Park Sensörünün Geç Çalışması

Mehmet Karayılan

Soru

Merhaba Arkadaslar

Dikkatimi ceken farkli bir konu var.Biraz arastirdim ama benzer bir durumu yasayan kimseyi görmedim.arabam 2013 focus titanium+smart paket. Ön arka park sensörleri var.ama daha once kullandigim arabalarima göre birkac saniye gec calisiyor.misal duvara yaklasiyorum durduktan sonra kesintisiz ötmeye başlıyor.

Sizin dikkatinizi cekti mi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
1 dakika önce, Cihat A. yazdı:

Eğer geri geri giderken yapıyor ise bir sorun vardır. Ama öne doğru gidiyorsanız her daim park sensörü çalışmamaya programlandığından dolayı( her araba içim böyle). Bazen manuel aktif etmek gerekiyor

Park sensoru devrede zaten.devrede olmadigi zaman hic çalışmaz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Demek istedigim engele 180 cm kala ötmeye basliyor.yaklasiyorum ve engele 30 cm kaldiktan 1 saniye sonra devamli otmeye basliyor.hani bir tusa basarsiniz ve birkac saniye sonra tepki verir ya ayni sekilde sensor de birkac saniye gec tepki veriyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Sensör de, sensörün ekrandaki görüntüsü de bir süre geç geliyor. Bu tür manevraları mümkün olduğunca yavaş yapmak gerekiyor. Burada sadece kamera anlık görüntü verebiliyor. 

Evet aynen öyle.passatta astrada daha hızlıydı.cok dert etmiyorum arabamdan cok memnunum ama merak ettim cozumu var midir ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.