Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Vs Peugeot 508?

Cihat A.

Önerilen Mesajlar

Merhabalar keskin bir geçiş gibi soru olacak ama bu ara 2011’den başlayarak 2017 ye kadar 508 ler ilgimi çekmeye başladı. Farkındayım elma ile armutu kıyaslıyorum ama focus 1.6 tdci style 12 model aracım var satıp 508 e geçilir mi? Araç hakkında olumlu olumsuz görüş yaparmısınız? 

Mantığım şu 12 -14 arası jetta alacağıma ki çoğunda hız sabitleyici bile yok bunda ıvır zıvır bir ton özelliği var 75k bence güzel gibi düşünüyorum. Teşekkürler saygılarımla

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beklentiler önemli, Focus daha atik ve kullanışlı bir araç, daha az sorun çıkarma potansiyeli var.

508 ise daha donanımlı, konforlu, rahatına düşkün ve sakin kullanıma uygun. 

Beklentilerinize göre karar verin. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim acelem olduğunda yeterli hıza çıkar diye düşünüyorum. Konfor ve donanım kısmına gelirsek beni cezbeden kısım bu. Bluetooth hız sabitleyici olmazsa olmazlarım. Otomatik olmasıda ayrı bir keyif tabi. Araştırmalarıma göre otomatiki çok iyi değil diyorlar daha önce dsg yi uzun süre kullandım. Keza bmw ve audi otomatiği kullandım. İllaki bunlara göre iyi değildir ama tatmin edermi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
01.12.2017 - 20:20 tarihinde, Cihat A. yazdı:

Araştırmalarıma göre otomatiki çok iyi değil diyorlar

Robotize manuel şanzıman var bunlarda. Manuel şanzıman kullanmaya aşinaysanız yani ne zaman ayağınızı gazdan kaldıracağınızı biliyorsanız, her olumsuz yorumdaki vuruntuları teklemeleri yaşamazsınız. olumsuz yorumların çoğu tork konvertörlü yada çift kavramalı ile kıyaslayanlardan kaynaklanmakta (DSG,Powershift,edc vs...)

ayrıca şahsi görüşüm Toyotanın MMT şansımanına 10 basar ? CVT şanzımanın hırlamasından iyidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.