Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

800-1000tl Bütçe Ile Arabada Yapılabilecek Ufak Değişiklikler

Önerilen Mesajlar

V3ny9R.jpg

Merhaba 800-1000 tl bütçeye sahibim aracımı öznelleştirmek istiyorum önceliğim jant fakat şuan bütçe olarak daha üst rakamlara çıkamıyorum aracımın dış görünümü için neler yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eliniz yatkınsa yalıtım çalışması yapabilirsiniz mesela. Kapı saclarının içlerini bitümlü malzemeler (bitüself) ile kaplayarak hem kapıları toklaştırmış olursunuz, hem yol gürültüsünü bir miktar azaltmış olursunuz hem de müzik kalitenizi arttırmış olursunuz. Tabi bu gözle görünmeyen ama araca konfor katan bir uygulama olur. Eliniz yatkın değilse bu işlem için aracınızı bilmediğiniz, tanımadığınız ellere emanet etmeyin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, Bedirhan Doğan yazdı:

Eliniz yatkınsa yalıtım çalışması yapabilirsiniz mesela. Kapı saclarının içlerini bitümlü malzemeler (bitüself) ile kaplayarak hem kapıları toklaştırmış olursunuz, hem yol gürültüsünü bir miktar azaltmış olursunuz hem de müzik kalitenizi arttırmış olursunuz. Tabi bu gözle görünmeyen ama araca konfor katan bir uygulama olur. Eliniz yatkın değilse bu işlem için aracınızı bilmediğiniz, tanımadığınız ellere emanet etmeyin.

Anladım aslında yapılsa güzel olur ama pek anladığım işler değil maalesef şimdilik uzak duruyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.