Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Rölanti ve Titreme Sorunu

Giray Erdoğan

Soru

Merhabalar,

2011 80 bin km de aracim. Daha onceden birkac kere motor sogukken araba gaz yemeyip stop etmisligi vardi. Bugun lpg taktirdim. Test sirasinda bir sorun yoktu. Eve gelirken 1 saat boyunca her durus kalkista neredeyse araba can cekisiyormis gibi yapti stop etme noktasina geldi( gaz vermesem kesin stop.ederdi [emoji4]) Forumumuzda bu durumla.alakali yapilanlari okudum vr maalesef kesin bir cozumunu bulani gormedim. Var midir bu durumla alakali.fikir ve onerileriniz ? Tesekkur ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Aynı sorun her sabah bizim mk1’de de oluyor. Lpg taktıralı 5 ay oldu fakat 2 ay önce bu arıza bizde de oldu. Hatta trafikte stop etti sürekli. Ustayı aradım , ateşleme bobini bozulmuş dedi ama ertesi gün düzeldi araç. Şimdi yeniden yapmaya başladı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.