Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2016 Focus Titanium Bu Fiyata Alınır mı?

Kaan F.

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba. Kısmetse bu ara Focus almaya niyetliyim, bir araç var onu size danışmak istedim.

2016 mart çıkışlı, model yılı 2016, makyajlı, Focus 1.6 TDCI Titanium Hatchback dizel, manuel, 26 bin km,  beyaz.

Araçta hata boya yok, sadece tampon işlem görmüş 2500 tl tramer çıkıyor.  

İçi dışı temiz, temiz kullanılmış. 

Fiyat olarak 86 bin TL nasıldır sizce?

Alternatif olarak 90 bine 2016 Megane 4 icon cam tavanlı manuel 20 bin, 90 bine leon 2016 otomatik, 15 binde style cam tavanlı modeller var. 

Kaan F. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Erhan GÜLER yazdı:

86 bin çok yüksek bence. 1.5 dizel otomatik titanium alırsınız o paraya. Leondan bence uzak durun derim, megane 4 ve astra test edin , 3 araçtan birini alın derim,karar sizin tabi ki.

Ben mi tam bakamıyorum anlayamadım. 1.6 tdci titanium bölümüne baktığımda 90 bin liranın altına araç yok gibi bir şey. ben bulduğum bu aracı uygun diye düşünmüştüm. pazarlıkla 84 binde el sıkıştık. 

Leon’dan neden uzak dur dediniz?

Astra için. kullanan birçok arkadaşım sanayiden çıkmazsın yorumunu yapıyor. Megane konusunda kararsızdım. Megane 3 kullanmıştım 2 yıl kadar. Çok konforluydu ama şahsen yol tutuşu ve güvenlik hissi Focus kadar iyi değildi. 

Bir de 1.5 Dci ile 1.6 Dci arasındaki fark nedir?

Kaan F. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Kaan F. yazdı:

Bir de 1.5 Dci ile 1.6 Dci arasındaki fark nedir?

Ayrı motorlar temelde. Son kullanıcı olarak farklar kağıt üzerinde gördükleriniz kadar arka plan bence çok önemli değil. Focus konusunda dedikleriniz doğru son zamanlarda ilanlar iyice artmış vaziyette, bir de direkt ulaşarak fiyat almaya çalışın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sadece ön tampon işlem görmüş ama 2500 tl tramer var enteresan? 

Sözüm size değil,

Ya şu laflara tilt oluyorum,Yahu sadece tampon boyalı arabada 2500tl tramer mi çıkar söylesene kardeşim delikanlıca bak şöyle oldu burası böyle darbeyi şurdan yedi vs.

Naçisane önerim bu arkadaş size dobra dobra şu var bu var demiyosa başka araba bakın. Hiiiiiç eksper işi ile uğraşmayın. 

Daha temiz araçlar var malum sitede.

2500 tl trameri var ama sadece tamponu boyalı hey Allahım:angry:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Zafer Akbs yazdı:

Sözüm size değil,

Ya şu laflara tilt oluyorum,Yahu sadece tampon boyalı arabada 2500tl tramer mi çıkar söylesene kardeşim delikanlıca bak şöyle oldu burası böyle darbeyi şurdan yedi vs.

Naçisane önerim bu arkadaş size dobra dobra şu var bu var demiyosa başka araba bakın. Hiiiiiç eksper işi ile uğraşmayın. 

Zafer boya degildir o bence degismistir :)

Benim de ön tampon izgara degisti 3700 yazdi kasko.. yetkili servisler böyle.. 

( sirf izgra 750 tl )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Zafer Akbs yazdı:

Sözüm size değil,

Hocam tramerde değişen parçalar şöyle çıkıyor

Mesaj: (1/2)  plakali FORD FOCUS III MCA TITANIUM 1.6 TDCI 115 5 KAPI markali araca ait 04.09.2017 kaza tarihli eksper rapor bilgileri: KM: 26132, Iscilik Toplam Tutar: 457.6TL, Parca Toplam Tutar: 1684.80TL, Degisen Parca Bilgileri: ON PANJUR(1 adet, Orijinal), ON TAMPON SPOYLERI(1 adet, Orijinal), ON TAMPON UST BAKALITI ( ON PANEL UST BAKALITI )(1 adet, Orijinal), KORNA-SOL(1 adet, Orijinal), BRAKET(1 adet, Orijinal), RADYATOR HAVALANDIRMA BAKALITI SOL-ON(1 adet, Orijinal), ON TAMPON BRAKETI SOL(1 adet, Orijinal), EK BILGI: Araca ait detay bilgileri (plakasi degismis mi, son B002

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Kaan F. yazdı:

Arkadaşlar merhaba. Kısmetse bu ara Focus almaya niyetliyim, bir araç var onu size danışmak istedim.

2016 mart çıkışlı, model yılı 2016, makyajlı, Focus 1.6 TDCI Titanium Hatchback dizel, manuel, 26 bin km,  beyaz.

Araçta hata boya yok, sadece tampon işlem görmüş 2500 tl tramer çıkıyor.  

İçi dışı temiz, temiz kullanılmış. 

Fiyat olarak 86 bin TL nasıldır sizce?

Alternatif olarak 90 bine 2016 Megane 4 icon cam tavanlı manuel 20 bin, 90 bine leon 2016 otomatik, 15 binde style cam tavanlı modeller var. 

Şu an ki piyasaya göre fiyat normal. 2016 model araçtan bahsediyoruz, henüz bir yaşında. Kaza, boya yok diyorsunuz. KM düşük. Beğendiyseniz kaçırmayın derim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Kaan F. yazdı:

Hocam tramerde değişen parçalar şöyle çıkıyor

Mesaj: (1/2)  plakali FORD FOCUS III MCA TITANIUM 1.6 TDCI 115 5 KAPI markali araca ait 04.09.2017 kaza tarihli eksper rapor bilgileri: KM: 26132, Iscilik Toplam Tutar: 457.6TL, Parca Toplam Tutar: 1684.80TL, Degisen Parca Bilgileri: ON PANJUR(1 adet, Orijinal), ON TAMPON SPOYLERI(1 adet, Orijinal), ON TAMPON UST BAKALITI ( ON PANEL UST BAKALITI )(1 adet, Orijinal), KORNA-SOL(1 adet, Orijinal), BRAKET(1 adet, Orijinal), RADYATOR HAVALANDIRMA BAKALITI SOL-ON(1 adet, Orijinal), ON TAMPON BRAKETI SOL(1 adet, Orijinal), EK BILGI: Araca ait detay bilgileri (plakasi degismis mi, son B002

Önden pekte küçümsenmeyecek bir kazası var. En azından sadece tampon boyandı, işlem gördü vs. denmeyecek kadar. Fiyatta anlaşıp içinize de siniyorsa ben Focus derim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Uğur Akdaş yazdı:

Önden pekte küçümsenmeyecek bir kazası var. En azından sadece tampon boyandı, işlem gördü vs. denmeyecek kadar. Fiyatta anlaşıp içinize de siniyorsa ben Focus derim. 

bu hasarın neresi büyütülecek hasar gayette küçümsenecek hasar sadece tampon değişmiş zaten ufak bir hasarda servis hemen değişim yapıyor .Tampon değişse ne değişmese ne ? Hasar küçümsenmeyecek hasar olsa zaten 2500 değilde 10500 çıkardı bi tampon değişim boya alsana 2500 tl zaten,

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, ANIL Ö. yazdı:

Fiyat uygun bencede.Aracın sıfırı bayide 115.000 civarı.1 senede 30.000 değer kaybı çok.Hsar kaydı olmasa 95.000 den aşşağı olmaması lazım.

Hocam 2150 tl hasar kaydı bence de çok önemli hasar kaydı değil. 

4 saat önce, çağlar çetinkaya yazdı:

bu hasarın neresi büyütülecek hasar gayette küçümsenecek hasar sadece tampon değişmiş zaten ufak bir hasarda servis hemen değişim yapıyor .Tampon değişse ne değişmese ne ? Hasar küçümsenmeyecek hasar olsa zaten 2500 değilde 10500 çıkardı bi tampon değişim boya alsana 2500 tl zaten,

kesinlikle katılıyorum. farlarda bile değişim yok. hatta tampon da değişmemiş sadece boyalı.

4 saat önce, ANIL Ö. yazdı:

Bu arada kazadan sonra hiç kullanmamışlar sanırım.Km 26.000 dediniz kaza yaptığında da 26132 km imiş.

bugün itibariyle 28 bin küsürde araç. yani eylül ayından bu yana 2 bin civarı km yapmış. ben de tereddüt ettim acaba kazayla ilgili mi satış diye ama alakası yok. aynı arabanın otomatiğini alacak. 

2 saat önce, Ozan Kar yazdı:

hasar olarak hiç bir şey yok hafif tıklamada bile olabilecek bir şey. farlarda bile işlem yok.

kesinlikle.

Bu arada 84,500’e el sıkıştık arkadaşlar. Aracı bugün itibariyle aldım. Şu an kullanıyorum. İlk izlenim çok güzel.

--6 dakika sonra eklendi--

2016 Mart çıkışlı. Aracı 2016 Mart ayında 83 bin liraya almış. 1 senede 35 bin lira koymuş araba üzerine.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29 dakika önce, Kaan F. yazdı:

2016 Mart çıkışlı. Aracı 2016 Mart ayında 83 bin liraya almış. 1 senede 35 bin lira koymuş araba üzerine.

1 yıl 8 ay olsun :)

Hayırlı uğurlu olsun, benim arabam'a bekliyoruz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.