Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2018 Mercedes A Sınıfı (Sedan Dahil)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Arkadaş şu diffüzörün şıklığına bak. Ne kadar güzel. Hem spor hem elegan.RS ST gibi abartılı değil fazla kurcalanmamış arabaya şık bir sportiflik veryor.  Bunu yapan da Alman, Focusu yapan da :( 

Buna benzer bir diffüzör bulsam anında alacağım. 

Benzerleri var ama eğri büğrü katlantılı vs vs . Hepsi  rezil :( 

Mercedes-Benz-A-Class-2019-1024-3e.jpg

H. Cenk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni 2018 Mercedes A Sınıfı (Sedan Dahil) olarak değiştirdi

@Bekir B. abi ye bi tane sedanın'dan giderdi be..

Sedan sever olarak bunuda beğendim hoş olmuş.. zaten son kasaya göre arkadan e'de c'de  alsan hepsi birbirine benzer aynı gözümde :) bunun arkası biraz daha kutu gibi olmuş ama olsun yinede güzel 

okan ali tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, okan ali yazdı:

@Bekir B. abi ye bi tane sedanın'dan giderdi be..

Sedan sever olarak bunuda beğendim hoş olmuş.. zaten son kasaya göre arkadan e'de c'de  alsan hepsi birbirine benzer aynı gözümde :) bunun arkası biraz daha kutu gibi olmuş ama olsun yinede güzel 

Okan baya bir baktım da bizm çocuk artık 21 yaşında bizimle hiç bir programa dahil olmuyor benim için sedan bitti gibi artık ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

A45 Teaser - Birileri Drift Mode eklemiş, nereden tanıdık geldi?

O kadar artistik yapmışlardı bir de..

Bazı sürücüler, Ford'un Focus RS'te sunduğu bu özelliği harika bulurken bazıları da ucuz bir numara olarak görüyor. İkinci gruba dahil olanlardan biri de Mercedes-AMG'nin patronu Tobias Moers. Motoring'in yazdığına göre New York Otomobil Fuarı sırasında Moers bu donanım ile ilgili pek hoş konuşmamış.

Hatta kendisi; "Focus RS'i biliyorum. Güzel ama drift modu değil. Bu ayarlarda yerde donut çizebilirsiniz ama bir yarış pistinde drift yapmak mümkün değil." demiş.

https://tr.motor1.com/news/142530/mercedes-amg-patronu-focus-rsin-drift-modunu-begenmiyor/

Ayrıca Amg'nin patronuna şu cümlesine ' ama bir yarış pistinde drift yapmak mümkün değil. ' karşılık şunu da göstermek lazım ki yüksek ihtimalle görmüş ve lafını yemiş ?

Cenk Demirel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.