Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 1.5 Tdci Pws Bir Depo İle Kaç Km Gidiyor?

Mustafa Ba.

Önerilen Mesajlar

26.11.2017 - 00:12 tarihinde, Mustafa Baskoylu yazdı:

Octavianin 50 litre yakit deposu var gecenlerde tekrar fulledim 39 litre aldi ve daha onceki sifirlamamdan bu yana 668 km yol yapti ve bu uzun yol sakin kullanimim. Focusun 55 litre sanirim. Bi de octaviada depoyu fullemek istemiyorum zira inanilmaz bir depo sesi oluyo fren yapmaya korkuyorum sangir sungur yakit calkalanma sesi geliyor. Focus 1.5 tdci de var mi boyle bir ses acaba?

--9 dakika sonra eklendi--

Bu da son yakit alirken cektigim foto yol bilgisayari biraz daha az hesapliyor 0,3 lt kadar eksikIMG_3597.thumb.JPG.239b779edbd40bc6b02e14a224ee685b.JPG

IMG_3556.JPG

--11 dakika sonra eklendi--

Ancak gel gelelim sehir icinde 7 kmlik dur kalkta 8,9 lt yakiyor bu cok fazla geliyor bana

Maalesef kardeşim bende de aynı ses mevcut yaklaşık yarın değoya kadarbu ses geliyor ve çok aşırı gıcık ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28 dakika önce, Serkan Şengeldi yazdı:

Maalesef kardeşim bende de aynı ses mevcut yaklaşık yarın değoya kadarbu ses geliyor ve çok aşırı gıcık ??

Dalga kıranın yeterli seviyede bulunmamasından kaynaklanıyor.

Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

27.11.2017 - 18:17 tarihinde, Yasin Taşcı yazdı:

Çukurda engede arka amortisörlerden ses geliyomu sizde?

Bende amortisörlerden ses geldiğini düşünmüştüm ama zamanla mazot deposundaki dalgakıranın yeterli olmamasından kaynaklandığını anladım yani yarım depoya indikten sonra o bütün sesler yok olup gidiyor ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.