Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

161-178 Bin TL Arasında Ne Alırdınız?

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Tatil...

Önce milano başlangıçlı , araba kiralamalı göller bölgesi (Como, Lugano ) devamında italyan ve fransiz rivierasında 10 gün tatil. 

Daha sonra barcelona-madrid-san sebastian içerikli ispanya turu, sonrasında vakit kaldıysa Nemrut, Diyarbakır Urfa gibi ülkemizdeki tarihi turistik yerleri gezmeli tatiller yapardım. Malabadi Köprüsünü, Halfetiyi sabah güneş doğarken Nemrutu, Mardin evlerini henüz görmemiş olmak da bizim ayıbımızdır. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, H. Cenk yazdı:

Tatil...

Önce milano başlangıçlı , araba kiralamalı göller bölgesi (Como, Lugano ) devamında italyan ve fransiz rivierasında 10 gün tatil. 

Daha sonra barcelona-madrid-san sebastian içerikli ispanya turu, sonrasında vakit kaldıysa Nemrut, Diyarbakır Urfa gibi ülkemizdeki tarihi turistik yerleri gezmeli tatiller yapardım. Malabadi Köprüsünü, Halfetiyi sabah güneş doğarken Nemrutu, Mardin evlerini henüz görmemiş olmak da bizim ayıbımızdır. 

İşte bu, dünyaya birdahamı gelecem düşüncesine sahip insaları seviyorum :D 

Ayakta :claps::claps:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, H. Cenk yazdı:

Tatil...

Hımmm, hepsini yaptım, ben iyisi mi gidip bir 308 GTi alayım.

• Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Opel insignia grand sport exelance alırdım,yakıt sorun değilse 1.5 165 ps yoksa 1.6 cdti 136ps..liste fiyatı üzerinden bayağı bir indirim yapıyorlar geçen ay 1.5 165ps otomatik enjoy için 122bin Tl fiyat verdiler sedefli beyaz renk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.