Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Focus Için Arka Led Stop Var mı?

Ugur K.

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar konu doğru yerdemi bilmiyorum ama makyajlı sedan kasa için led stop mevcut mu acaba bu tarz? 2014 eski kasaya kadar mevcut ama makyajlı kasaya o kadar araştırmama rağmen bulamadım. Çevremdeki ford sahibi arkadaşlarımda aradağı için buraya konu açmak istedim.

İkiside eski kasa için 2012-2014 diyor makyajlı kasa için bu tarz bir şey mevcut mu acaba?

https://tr.aliexpress.com/store/product/For-Ford-focus-3-sedan-F-style-tail-light-2012-2014year/1425203_2042950517.html

https://tr.aliexpress.com/item/JGRT-Car-Styling-for-Ford-Focus-3-Taillights-2012-2014-New-Focus-Sedan-LED-Tail-Lamp/32809410282.html

Konuyu yanlış yere açtıysam silmeden taşırsanız özür dilerim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

31 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Google'dan çıkıyorsa vardır hocam, birebir aynısını birinin bulmasına beklemenize gerek yok sanırım :) 

Teşekkür ederim yorumunuz için ben baktım bulamadım hani belki google'da bulamamışımdır kullanan vardır veya google'da zor çıkıyordur diye sormak istedim. Ben makyajlı kasa için bulamadım açıkça söylemek gerekirse. Bulabilen varsa veya kullanan sevinirim. İyi forumlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Evet hocam yeni hb kasası için yapmışlar vallahi ama sedan kasa için arıyorum ben bulursanız haber ederseniz çok sevinirim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Bu çok pahalı ..355 dolar 135 de gönderi 490a geliyor. 70 de vergi ödeyeceksin 560 dolar oluyor maliyeti. 

En ucuz 430a var gönderi dahil. O da vergi ile 520 falan oluyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22.11.2017 - 09:25 tarihinde, H. Cenk yazdı:

Bu çok pahalı ..355 dolar 135 de gönderi 490a geliyor. 70 de vergi ödeyeceksin 560 dolar oluyor maliyeti. 

En ucuz 430a var gönderi dahil. O da vergi ile 520 falan oluyor. 

Evet fiyat uçuk biraz ama malesef makyajlı kasa için yok keşke olsa seçenek olarak fiyatı pahalı olabilir alırız veya almayız ama seçenek yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mca’larda led stop sadece bi-xenon opsiyonu ile alınınca geliyor.

F3’lerde titanium donanımda standart sunuluyordu.

Biraz bulunması zor bir ürün. Yaklaşık 1 ay araştırıp, sadece 2 gün süren Otosan Kampanyasından çiftini 480₺ ye almıştım. Zaman zaman bu tür kampanyalar oluyor. Ama bunun içinde devamlı microcatten bakmak gerekiyor. Biraz zahmetli iş açıkçası

IMG_2992.thumb.JPG.4159564cdcf4aace0e882479e2085a89.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayır Xenon’dan bağımsız Titanium ile standart geliyordu Mca ile de. Daha sonra kaldırdılar ondan. [TR]

Bana standart titanium hiçbir pakette denk gelmedi Yakup görmedimde açıkçası. 2014-2015-2016-2017 modellerin hiçbirinde rastlamadım. Belki ilk 2014 yılında gelenlerin küçük bir bölümünde vardır öyleyse.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 dakika önce, Göksel Yaman yazdı:

Bana standart titanium hiçbir pakette denk gelmedi Yakup görmedimde açıkçası. 2014-2015-2016-2017 modellerin hiçbirinde rastlamadım. Belki ilk 2014 yılında gelenlerin küçük bir bölümünde vardır öyleyse.

2016 ve üstünde kesinlikle yok. 2014 ve 2015'de vardı ben çok gördüm ama buna model yılına özgü var yok diyemem çünkü veri yok o konu hakkında belki de 2015 ikinci yarısından sonra yoktur bilemiyorum, zaman zaman siteye fotoları da ekledim gördüklerimin. Ama bunlar zaten katalogda yer almadan geliyorlardı o yüzden hak iddia etmek de zor eğer birinin arabasında yoksa.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

2016 ve üstünde kesinlikle yok. 2014 ve 2015'de vardı ben çok gördüm, zaman zaman siteye fotoları da ekledim. Ama bunlar zaten katalogda yer almadan geliyorlardı o yüzden hak iddia etmek de zor eğer birinin arabasında yoksa.

Geçenlerde yanımdan bir tane mca hb süzülüp geçti.

Stoplar led idi, önünü merak ettim gazlayıp geçtim farlar halogen. Eğer sonradan stopları değiştirmediyse bahsettiğin gibi ara seri olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2016 ve üstünde kesinlikle yok. 2014 ve 2015'de vardı ben çok gördüm ama buna model yılına özgü var yok diyemem çünkü veri yok o konu hakkında belki de 2015 ikinci yarısından sonra yoktur bilemiyorum, zaman zaman siteye fotoları da ekledim gördüklerimin. Ama bunlar zaten katalogda yer almadan geliyorlardı o yüzden hak iddia etmek de zor eğer birinin arabasında yoksa.

Benim araç 2015 şubat çıkışlı fabrikadan. Bende yoktu.

Sanırım ara üretimde bir seri bu şekil çıkmış olabilir.

2008-2011 arası focusların bazılarında müşterinin haberi bile yokken ESP çıkması gibi. Bazen böyle tuhaflıklar oluyor.

ÖTV zamanı mesela en baz donanımla ön cam ısıtma cruise control deri direksiyon ile gelmesi gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.