Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus Sedan Almak Istiyorum (Hiç Bilgim Yok)

Ugur K.

Önerilen Mesajlar

14 saat önce, Semih O. yazdı:

Bunu ben alayım bari :zha:

1.6 tdci demiş , otomatik demiş , 115 bg demiş, 270 nm tork demiş. Sattığı arabayı bilmeyen ford bayiisinden nasıl araba alayım ben şimdi ??

10 saat önce, Ugur K. yazdı:

Birde bu araç var aklıma en çok yatan ama anlamadığım bir nokta acil satılık demiş sahibinden de ilanı yok. Rengi güzel arabanın ayrıca, fotoğrafları arabayı temizletip çekmemiş burası biraz kafamı karıştırdı

https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-ford-focus-1-5-tdci-titanium/acil-satilik-focus-otomatik/7968442

ilk sahibiymiş, 45.000 ağır bakıma girmiş, lastikleri vs değişti kuruş inmem diyor ama acil satılık yazmış.

Sahibinden de yılda bir ilan verilebiliyor. o da 1 ay... Adam muhtemelen sahibindene ilan verdi, istediği fiyatı vermediler, süre doldu. Ya ilan  yayından kalkıyor ya da para vermen gerekiyor. Muhtemelen adam para vermeyip yayından kaldırdı ve şimdi başka sitelere ilan veriyor. Mesela ben de geçen şubat bizim poloyu ilan verdim. Sonra satmadım. Şimdi şubata kadar ücretsiz ilan veremeyeceğim. Tabii adam eşi çocuğu adına hesap açıp ilan verebilir . Onu niye yapmamış bilmiyorum. 

Bazısı doğal hali bu satış için parlatmış demesinler diye olduğu haliyle resim koyuyor. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, H. Cenk yazdı:

1.6 tdci demiş , otomatik demiş , 115 bg demiş, 270 nm tork demiş. Sattığı arabayı bilmeyen ford bayiisinden nasıl araba alayım ben şimdi ??

Sahibinden de yılda bir ilan verilebiliyor. o da 1 ay... Adam muhtemelen sahibindene ilan verdi, istediği fiyatı vermediler, süre doldu. Ya ilan  yayından kalkıyor ya da para vermen gerekiyor. Muhtemelen adam para vermeyip yayından kaldırdı ve şimdi başka sitelere ilan veriyor. Mesela ben de geçen şubat bizim poloyu ilan verdim. Sonra satmadım. Şimdi şubata kadar ücretsiz ilan veremeyeceğim. Tabii adam eşi çocuğu adına hesap açıp ilan verebilir . Onu niye yapmamış bilmiyorum. 

Bazısı doğal hali bu satış için parlatmış demesinler diye olduğu haliyle resim koyuyor. 

teşekkürler, araba konusunda yorumları alabilirmiyim, tercih edilebilir mi araba. İzmirdeyim ve izmirden almak istiyorum çünkü başka piyasada pek araba yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28 dakika önce, Ugur K. yazdı:

teşekkürler, araba konusunda yorumları alabilirmiyim, tercih edilebilir mi araba. İzmirdeyim ve izmirden almak istiyorum çünkü başka piyasada pek araba yok

Alınır niye alınmasın? :) Siz de baktıracaksınız sağına soluna altına yastıklarına vs sorun yoksa veya ederindeyse alırsınız. Böyle uzaktan uzağa kim kime nasıl güvenip de ona göre al diyebilecek?

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, Ugur K. yazdı:

Bence km sine göre fiyatı biraz yüksek. Zaten o yüzden satamıyordur. 90-91e falan inse rahat satar diye düşünüyorum.  

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.