Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Mykey Nasıl iptal Edilir?

Yunus Emre Elmacı

Soru

İyi Günler;

Focusumu sattım ve geçenlerde 2015 model focus aldım. Aracımı anahtarın birisi ile çalıştırdığım zaman şerit takip sistemi sadece alarm modunda oluyor alarm+yardım olarak değiştiriyorum ve motoru durdurup geri çalıştırdığım zaman eski ayara geri dönüyor.

Aracımı diğer anahtarla çalıştırdığımda ise değiştirdiğim ayarlar aynı şekilde kalıyor. Aldığım kişi bunu mykey ile değiştirebileceğimi söyledi ancak ne yaptımsa olmuyor. Çözümü ise ayarların kaydolduğu anahtarı kullanıp diğerini yedek olarak rafa kaldırarak buldum ama kafama takıldı ne yapmam gerekiyor. 

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 1 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 1

merhaba,

Öncelikle hayırlı olsun aracınız. Ağız tadı ile binmek nasip olsun.

Anahtarlarınızın ikiside aracın içinde olacak, bunlardan biri devamlı kullandığınız anahtar olacak ve onu kolçak içindeki anahtar işaretinin üzerine konumlandırıp yol bilgisayarında mykey bölümünden dilediğiniz ayarlamaları yapdıkdan sonra anahtarınızı kolçaktan alıp keyifle bineceksiniz.

Bu kadar :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.