Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

1.0 Ecoboost Hafif Terleme Mevcut, Conta Değişmeli mi?

Hakan Fatih

Soru

herkese merhaba. bugün aracımın periyodik bakımını özel serviste yaptırdım. fakat yağ bakım zamanını sıfırlamayı beceremedik ustayla. birde hafif bi terleme vardı fotolarını koydum. sizce önemsiz bir terleme mi yoksa conta değişimi gerekli mi?

IMG_20171117_112048.jpg

IMG_20171117_112043.jpg

IMG_20171117_112056.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

ben resimden tam olarak neresi anlamadım ama bugün sağ aks keçesi değişti..geçen yılda terleme vardı bu sene daha çoktu..

1.75 lt şanzıman yağı konuldu..

bilen varsa bu miktar yeterli mi?

uzatmalı garantiden 90 tl..yoksa 390 tl..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

mrb lar herkese. aracla bu halde 960 km yol yaptım ve tekrar baktığımda kaçak devam ediyordu. servise gittim. motor yağı, yağ filtresi, hava fltesi, antifiriz, cam suyu,balata spreyi ve conta değişimi ile birlikte 658 lira ödedim.sizlere tavsiyem böyle bir sonununuz varsa motor yağı değişimine denk getirmeniz. çünkü yağ değişince filtreler de değişiyor bildiğiniz periyodik bakım yapılıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kısa zaman önce servise bakım yaptırmaya gittim aracı lifte kaldırdıklarında aynı manzarayla karşılaştım. Ustaya kaçak mı var yağlanmış dediğimde terleme yapmış sorun yok dedi bende bu lafın üstüne daha bişey demedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 hour ago, Ercan Çelik said:

Kısa zaman önce servise bakım yaptırmaya gittim aracı lifte kaldırdıklarında aynı manzarayla karşılaştım. Ustaya kaçak mı var yağlanmış dediğimde terleme yapmış sorun yok dedi bende bu lafın üstüne daha bişey demedim.

Iste boyle boyle kazaniyor bu adamlar, arabalar bozulmadan tas mis yeyiyecekler tabi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.