Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Mk3 Boya Kodunu Nereden Öğrenebilirim?

Misafir

Soru

Önerilen Mesajlar

• 1
13.11.2017 - 09:14 tarihinde, Murat Kav. yazdı:

Ford'un rötuj için kendi boya+vernik seti de var. 50-60 lira gibi bir şey ama uzun dönem kullanabiliyorunuz. Kendinden fırçası vs var. Ben c-max'ı kendim rötujlerdim. Kuga için de aldım.. 

rotuj.jpg

murat abi bu ürünü nereden temin edebiliriz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim arabada beyaz frozen white diye geçiyor araba boyası satan yerden almıştım 2 litre en az bu vardı 30 tl, her taş izini rötüşlüyorum hiç atma falan olmadı birebirde arabanın boyası ile tam uyuyor, kırtasiyeden aldığım kaliteli bi fırça ile uyguluyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Valla arkdaşlar bendede bazı noktalarda sanki mıcır vurması gibi noktalar var. Ama çok derin olmadığı için ben rutuş yapmadım. Çok profesyonel olmak lazım. Yoksa yapılan rutuş o eski halini artıyor arkadaşlar...

--3 dakika sonra eklendi--

Adem kardeşim gerçekten sırıtmuyorsa bende yapayım o zaman tek bir noktayı bir deniyo lim bakalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
32 dakika önce, Yüksel Koyutürk yazdı:

Valla arkdaşlar bendede bazı noktalarda sanki mıcır vurması gibi noktalar var. Ama çok derin olmadığı için ben rutuş yapmadım. Çok profesyonel olmak lazım. Yoksa yapılan rutuş o eski halini artıyor arkadaşlar...

--3 dakika sonra eklendi--

Adem kardeşim gerçekten sırıtmuyorsa bende yapayım o zaman tek bir noktayı bir deniyo lim bakalım.

baktığımda anlaşılmıyor sadece arabayı kendim yıkadığım zaman silme aşamasında fark ediyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Murat bey günaydın.Bahsettiğiniz  rotuş seti nası kullanılıyor.Boya ve vernik karıştırılıyor mu.Benim arabada da taş izleri ve ufak çizikler var.

34 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Ford'un rötuj için kendi boya+vernik seti de var. 50-60 lira gibi bir şey ama uzun dönem kullanabiliyorunuz. Kendinden fırçası vs var. Ben c-max'ı kendim rötujlerdim. Kuga için de aldım.. 

rotuj.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.