Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

İlk çalıştırmada Hareket Eden Silecekler Normal Mi?

Ercan Bayram

Soru

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 1

Arabayı yağmur yağarken silecek konumu birinci seviyedeyken park edince öyle yapabilir.Çünkü silecek açık konumdayken üste gelen silecek kendini hazır olarak çok az normalde olması gereken seviyenin üstünde tutuyor.Daha sonra aracı tekrar çalıştırdığınızda da hava yağmurlu değil ise otomatik yerine iniyor olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
09.11.2017 - 14:44 tarihinde, ANIL Ö. yazdı:

Arabayı yağmur yağarken silecek konumu birinci seviyedeyken park edince öyle yapabilir.Çünkü silecek açık konumdayken üste gelen silecek kendini hazır olarak çok az normalde olması gereken seviyenin üstünde tutuyor.Daha sonra aracı tekrar çalıştırdığınızda da hava yağmurlu değil ise otomatik yerine iniyor olabilir.

Budur :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
23 dakika önce, Faruk Çelik yazdı:

Aracında yağmur algılayıcı varsa ve açık konumda ise silmeye hazir bir sekilde bekleme yapmaktadır. Ben bunu sorun edip servise gitmiştim ; ))

Ben kisin buzlu havada camda buzlu tabi algilayici yagmur var diye calişinca kapattim bi daha açmadim.. bide genelde pis geziyoruz bi kaç damla yagsa çalişiyor oda cami ciziyor. Onun icin bana uymadi güzel özellik yinede :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
26 dakika önce, D. Ahmet Dönmez yazdı:

Bende de oluyordu. On cam değişirken silecekleri söküp takmışlar. Sileceklerin konumu bozulmuş o yüzden her kontağı ceviriste ses yapıyor. Sensör falan değil. Sileceklerin ayarlanması gerek. 

Nasıl ayarlanacak 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bilgisayarla değil.Silgeclerin çıkacak ikisi de. Silgec kollarını tutan somunlar gevsetilip birbirlerine tam yapışacak şekilde ayarlanacak. Sonra somun sıkılıp silgec takılacak. Benimkini özel servis düzeltmişti. Silgeçleri sökmüştü. Pek anlatamadım ama bi elektrikçi rahat yapar. Ya da kendiniz deneyerek bulursunuz. 

--12 dakika sonra eklendi--

Hatta yanlış tarif ettim. Silecekleri sökmeden, silecek kolunun somunlarını söküp silecekler tam birbirine yapışacak şekilde ayarlanirsa daha kolay olur. Yani  sileceklerin açısı ayarlanmalı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.