Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sync 2 Ekran Duvar Resmi

Serkan Şengeldi

Soru

Merhaba arkadaşlar. 2015 model 1.5 tdci powershift aracımın orijinal ekranında duvar resmi yapmak istiyorum ama bir türlü olmuyor. 800*364 pixell olması gerekiyor. Nasıl yapabileceğim konusunda yardımcı olabilirmisiniz. Teşekkürler [emoji4]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Bende çok uğraştım istenilen boyuta indirmeme ve uzantısını karşılamasına rağmen birçok resmi kabul etmiyor maalesef. Ben pek bir anlam veremedim. 3 adet duvar resmi yükledim. Birdahada hiç uğraşmadım açıkçası

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum. Baya bi uğraştıktan sonra pixell boyutlayan bir program buldum internetten ancak şu an ismini hatırlamıyorum pc açınca tekrar yazıcam. O programla gerçekten çok basit bir şekilde yaptım. İlginize teşekkürler ????

--1 dakika sonra eklendi--
4 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Fotoğrafı buraya ekleyin biz düzenleyip yollayalım. Eğer açıkta olmasın derseniz özel mesaj atabilirsiniz.

Resim/foto düzenleme programları ile istenilen boyut ve türe çevireceğiz.

Teşekkür ederim Yakup bey ???

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Eser bey dünyadaki en güzel görüntü kesinlikle şanlı ay bayrağımızın görüntüsüdür haklısınız [emoji1303][emoji1303][emoji1303]

Serkan Şengeldi tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.