Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mk 3 Için Lastik Önerisi

Ozan Çakal

Önerilen Mesajlar

Kışlıkta çok şikayet duymadım ben de.

Hem zaten Lassa ve Petlas hep performans bakımından özellikle kışlıkta ağır vasıta sürücülerinin beğenisini kazanıyor.(Bilimsel veri değil, sadece şöfor  ve sanayi sohbetlerimden edindiğim izlenim.)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hem zaten Lassa ve Petlas hep performans bakımından özellikle kışlıkta ağır vasıta sürücülerinin beğenisini kazanıyor.(Bilimsel veri değil, sadece şöfor  ve sanayi sohbetlerimden edindiğim izlenim.)

Şirket araçlarımın hepsinde kışlık petlas kullanıyorum daha yarın takcaz 2 araca :)

IMG_6917.JPG
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, A.Coşar yazdı:

Kışın genelde temkinli kullanılıyor, kar - buz performansı da birbirine çok yakın kış lastiklerinin.

Bir saat önce, Ahmet Can Hati yazdı:

Abi bu şekilde her firmanın vukuatı var. Şikayetvar'a bakarsan ürün alamayız bu ülkede :D 

+1

Ancak yine de ben söz konusu durumda cevabı tüketici mahkemesine ve bilirkişi incelemesine taşırdım.

Her frene bağlı kızaklamada lastiğimiz parçalansaydı yılda iki kez değişirdik.

11 saat önce, A.Coşar yazdı:

Hem zaten Falken, Petlas,Dunlop bildiğim kadarıyla aynı fabrikanın "değişik kapılarından" çıkıyor.

Falken ve Dunlop'un sahibi Sumitomo Türkiye'de AKO AŞ (merhum Abdülkadir Özcan'ın şirketi) ile ortak üretim yatırımı yapmış ve imalatın %80'inin ihraç edildiği bir fabrikayı Çankırı'da kurmuştur. Sumitomo global Japon şirketlerinden olup Mitsui Bank ve Mazda'nın da sahibi. 

Çankırı'daki fabrika da yabancı teknoloji ile ihracat odaklı kurulmuş bir tesis.

AKO aynı zamanda Petlas/Starmaxx'ın da sahibidir, ancak onların üretimi Kırşehir'de ayrı bir fabrikada sürmektedir. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

46 dakika önce, Ahmet Can Hati yazdı:

Abi bu şekilde her firmanın vukuatı var. Şikayetvar'a bakarsan ürün alamayız bu ülkede :D

Ama bu durum pek normal değil, bence böyle bir firmanın sattığı ürünün arkasında durması gerekirdi. Hele ki böyle bir savunmayı ben asla kabul edemem. 

Bu zamana kadar da kullandığım hiç bir lastikte böyle sıkıntı yaşamadım. Komple frende gitse lastiğin bu şekilde yamulmaması lazımdı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.