Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tuvalet Kokusu

Önerilen Mesajlar

iyi geceler arkadaşlar yeri belki değil ancak formda sıhhi tesisatçılar olabileceğinden yazmak istedim.müstakil evde oturuyorum.15 gün kadar önce kanalizasyon tıkandı dış taraftaki logardan kanalizasyona su basılmak suretiyle açıldı.o günden beri tuvalette sürekli koku geliyor.kanala lavoba,klozet ve taban yıkama deliği bağlı burada kapalı.1.5 yıl önce yaptırdım o güne kadar bir sorun yoktu.lavobanın altında ve çıkışında koku yok.klozette yok(altında boruya bağlanırken bir parça var adını hatırlamıyorum onu özellikle taktırdım.etrafı silikonlu.boru ucu çatı içindeydi onu dahi çatını 1 metre kadar üstüne çıkardım.cam açık olduğunda hiç sorun yok.kış malum camı kapattığında 10 dk. sonra koku oluşuyor.logar kapağı iyice kapalı.1.5 yıldır sorun yokken işin içinden çıkamıyorum sucu yapabişecek bir şey yok diyor.klozette su seviyesi doğru yerde.acil çözüm nasıl üretebilirm.tşk.

Alparslan Özaslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çatı seklinde dediğin tahminim çekvalf. Eğer düşündüğüm gibiyse su bastıklarında çekvalf arasına pislik takıldı yada özelliğini kaybetti. Bu parça klozetten su gittiğinde açılır,su bitince kapanır. Koku geri tepmesin diye. Yada su giderinde es yok. Eğer böyle ise buda koku yapar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Serkan erden yazdı:

Çatı seklinde dediğin tahminim çekvalf. Eğer düşündüğüm gibiyse su bastıklarında çekvalf arasına pislik takıldı yada özelliğini kaybetti. Bu parça klozetten su gittiğinde açılır,su bitince kapanır. Koku geri tepmesin diye. Yada su giderinde es yok. Eğer böyle ise buda koku yapar...

ev müstakil ve tuvalet borusunun ucu çatıdan dışarı çıkıyor.tuvalette klozet var ve altında s var.aşağıda süzgeç var deliğini iyice kapadım.lavabonun altında spiral boru var.duvarlar komple fayans borular görünmüyor.evin dışında logar var.15 gün oldu tıkanmış ve oradan su basılarak açılmıştı şu anda tıkanma ile ilgili bir sorun yok.anlamadığım 1.5 yıl  önce tesisat ve fayanslar komple yenilendi ve klozet konuldu 15 gün öncesine kadar bir sorun yoktu

Alparslan Özaslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ne yazık ki poşet falan kar etmiyor bazen. Bizim binada vardı bu durum özellikle rüzgar esince durulmaz oluyordu. komşulara yöneticiye söyledim benden başka kokuyu duyan yoktu çok ilginç. Kokunun giderden geldiğine emin olduktan sonra koçtaştan linkini verdiğim ürünü aldım. 3 emniyetli hem çek valfli, hem sulu hemde üzeri kilitli. çok rahat ettim, 3 ay sonra baktım binanın kanalizasyonunu değiştiriyorlar, hayırdır dedim millet artık kokudan duramaz olmuş, hala ilginç gelir o koku ile 5-6 ay kadar yaşadı millet,,

http://www.muffmatik.com.tr/urunler/y02-yer-suzgeci-izgara-kilitli/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.