Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Çeyizleri Serelim [Temizlik]

Önerilen Mesajlar

Hepimiz araçlarımızın üzerinde temizlik, detay, parlatma ürünleri kullanıyoruz mutlaka. Herkes kullandığı, memnun olduğu ürünleri gösterirse uygulama yapmak isteyenlere veya sorun yaşayan arkadaşlara yardımcı oluruz diye düşündüm.

Temizlik, detay ürünlerim

IMG_2144.JPG

Oto kokusu

IMG_2145.JPG

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Demir tozu temizleyici valet pro billberry kullanıyorum. Ancak demir tozu temizlemede çok iyi sayılmaz dragon breath nasıldır? Kullandınız mı

Dragons çok güzel bi ürün, aynı şekilde auto finesse iron out da öneririm. F/p ürünü ararsanız da autobrite purple rain şuanki fiyatıyla. Ama demir tozu sökücüler fiyat olarak biraz yüksek. 3-4 yıkamada bi demir tozu sökücü, onun dışında bilberry kullanmak en güzeli [emoji1319]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Çeyizleri Serelim [Temizlik] olarak değiştirdi
Kaporta temizliği ile alakalı güzel bir ürün de kil hamurudur arkadaşlar. Boyaya zarar vermez. Pürüzsüz bir dokunuş hissedilir. Ama biraz kollarınız yorulur tabi [emoji4]

Ben kilden önce de demir tozu temizliği öneririm kaporta üzerinde. Yoksa kille bu demir tozlarını iyice boyaya yerleştirmiş olursunuz.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Demir tozu temizleyici valet pro billberry kullanıyorum. Ancak demir tozu temizlemede çok iyi sayılmaz dragon breath nasıldır? Kullandınız mı

Bilbery nin ana amaci jantlari temizlemektir. Jantlara yapisan demir tozlarini sökme konusunda zayiftir. Dragons, iron out vb urunler ile demir tozlari giderilebilir.
Kaliteli markalarin urunlerini kaporta aksamindada kullanabilirsiniz. Sadece suna dikkat edilmeli ;
Kaportada rötus yapilacak yerler varsa oralarda kullanilmamalidir.

Kil isleminden sonra aslinda hare giderici pasta ile arac polisaj yapilmalidir. Kil ne kadar yumusak olursa olsun orumcek agi diye gabir edilen hare ve cizikler olustrmaktadir.
Musait bir zamanda bende ceyizi serip foto atayim. Koca bir dolap var ?
--0 dakika sonra eklendi--
Kaporta temizliği ile alakalı güzel bir ürün de kil hamurudur arkadaşlar. Boyaya zarar vermez. Pürüzsüz bir dokunuş hissedilir. Ama biraz kollarınız yorulur tabi [emoji4]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu şekilde bu tarz malzemelerle araba yikiyan yer varmi [emoji4] cok ucuk fiyat olmamak sarti ile.

Ben genelde evimin yakınındaki bi yıkamacı var orayı kullanıyorum çalışan çocuklara yaptırıyorum başında durarak [emoji28] köpüklerini falan kullanmıyorum ama elemanlarını daha çok yoruyorum aynı parayı verip çıkıyorum o yüzden [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aradim boya koruma vs 700 tl dedi cok [emoji4]

Bize gundelik yikama yapan ama bu tarz malzemelerle ve iscilikle lazim

O çok sor iste Okan.
Ozaman en guzeli kendin yapacaksin bu isi yada tanidik yıkamacın varsa oraya malzemelerinle gideceksin yikanacak temizlenecek aracin.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.