Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Çeyizleri Serelim [Temizlik]

Önerilen Mesajlar

valla emre hocam son çare o gözüküyor hahahah [emoji3]

100tl diyosun hocam aylık detailing masrafını fazlasıyla çıkartırım [emoji39][emoji39]
Şaka bi yana bence yıkama için müsait alan varsa gerekli ürünlerden azar azar alıp hem vakit geçirip hem zevk almak anlamında kendin yapman çok daha güzel derim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben aslında boya koruma değilde dediğim gibi günlük temizleme şöyle 50 - 100 tl arası  ayda 1 kere yapılabilecek bi temizlik tarzı diyorum ama aramaya devam [emoji4] 

Okan yavas yavas zehri aliyosunda. Esnaf adamsin haftasonlari arabaya vakit ayirirsan vay haline [emoji23][emoji23]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Yahya Akman yazdı:

Okan yavas yavas zehri aliyosunda. Esnaf adamsin haftasonlari arabaya vakit ayirirsan vay haline emoji23.pngemoji23.png

Vallahi her ikisi'de doğru zamanım olsa uğraşırım ama zaman yok her gün dükkan.. hayırlısı olsun. 

Neyse konuyu dagitmayayım daha fazla.. Siz çeyizleri göstermeye devam 

( bagajda bir cam sil'im var bende onun resmini atacagım birazdan  :D:D ) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Düşündümde benim bu kadar bakım malzemem yok[emoji16]Ürünlerin maşallahı var markalı kalite ürünler uygulama videoları bekleriz:)

Teşekkürler [emoji4] birkaç paylaşım yapmıştım daha önce araç tanıtım başlığımda bulabilirsiniz.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.