Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Radyonun Kendiliğinden Açılması

Misafir

Soru

Arkadaşlar merhabalar.

Aracım 2013, focus hb titanium+smart yani ses sistemim sony..bir sorun var gibi..son 1 haftada 2 kez başıma geldi..okul dönüşü akşam aracı park ediyorum..ki müzik açık olsa bile otomatik kendini kapatıyor sistem..stop edince aracı..yine de manuel kapatıyorum..dönüp kontrol edenlerdenim kapı vs..öğlen okula giderken bakıyorum araçtan ses geliyor, radyo açık..müzik çalıyor..sabaha kadar çalmış..2 kez olması düşündürdü..yahu bu neden olabilir? Başına benzer bir sorun gelen var mı bu şekilde?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Teybin açma/kapama tuşu basılı kalıyor olabilir. Benimde başıma gelmişti aynı olay,teyp panelini söküp tuşları temizledim şimdilik bir sorun yok.
Ancak şu var kontak kapandıktan sonra 15 yada 30dk içinde teyp otomatik kapanıyor biz teybi tekrar açarsak bir daha mı sayıyor bu süreyi yoksa manuel kapatılana kadar çalışıyor mu o konu hakkında fikrim yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bildiğim saat 19.00 da kapalı halde kilitlediğim..sabah 11 gibi geldiğimde çalışıyor olması..ara sıra seyir halinde iken basılı kaldığı, açma kapama tuşunun gömülü kaldığı olmuştu..

Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.