Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus Cyclone Interface

Önerilen Mesajlar

Bu cihaz hakkında fikirlerinizi almak istiyorum. Bana mantıklı geldi. Sync özellikleri kaybedilmiyormuş. Firma öyle diyor. Otomatik park vs. çalışıyormuş. 

Kullanan veya cihaz hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Saygılar.

http://www.cyclone.com.tr/urundetay.asp?sno=241&uno=590

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus III > Ford Garajı > Mk3- Sorular ve Sorunlar kategorisinden Mk3- Modifiye > Focus III > Ford Garajı > Mk3- Ses & Görüntü Sistemleri kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında basit bir mantığı var. Ekran ile sync modülü arasına ek bir kart yerleştiriyorlar. Ekran bu karta, kart da sync modülüne bağlanmış oluyor. Siz ekranda tuşlara dokunduğunuzda, ilave konulan kart dokunduğunuz noktaya göre, ya kendi programını çalıştırıyor, ya da araçla birlikte gelen sync modülündeki programı. Dolayısıyla araçtaki hiç bir özelliği kaybetmiyorsunuz, üstüne ek özellikler geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sync in özelliklerini kaybetmemek güzel bence. Benim merak ettiğim, dokunmatikte bir fark olur mu acaba?

--3 dakika sonra eklendi--

Android taktırmak gereksiz gibi geliyor. Tablet kullanmakla farkı yok gibi, benimkisi biraz dinazor mantığı gelebilir belki.:)))

Bir de, orijinal göğüs tasarımını bozmaması önemli gibi. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün; CYCLONE 'u getiren firmayı arayıp. detaylı bilgi aldım. Ardından, OTOKOÇ ile görüştüm. CYCLONE, OTOKOÇ'un çalıştığı firmaymış. 

Cihazın güzel yanı; SYNC 2 ile gelen özelliklere ek olarak, geri görüş kamerası + navigasyon + video izleme + HDMI bağlantısıyla iPhone vs. yansıtma. Ekran bile değişmiyor. Sadece, göğsü açıp cihaz ile  ekran arasına ek bir modül takılıyormuş. Bir saatlik işlem dediler. Aynı ses sistemi, aynı ekran, aynı göğüs, aynı arayüz. Hiçbir şey değişmiyor. Dokunmatik hassasiyette bir değişiklik olmazmış. Otomatik park sistemi vs. etkilenmiyor. Fiyatı, diğer onaylı multimedya sistemlerle aynı. Ben mantıklı buldum. Şayet aracıma taktırırsam, deneyimlerimi paylaşırım.

• Beğen 2
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Ismet Erdine yazdı:

Bugün; CYCLONE 'u getiren firmayı arayıp. detaylı bilgi aldım. Ardından, OTOKOÇ ile görüştüm. CYCLONE, OTOKOÇ'un çalıştığı firmaymış. 

Cihazın güzel yanı; SYNC 2 ile gelen özelliklere ek olarak, geri görüş kamerası + navigasyon + video izleme + HDMI bağlantısıyla iPhone vs. yansıtma. Ekran bile değişmiyor. Sadece, göğsü açıp cihaz ile  ekran arasına ek bir modül takılıyormuş. Bir saatlik işlem dediler. Aynı ses sistemi, aynı ekran, aynı göğüs, aynı arayüz. Hiçbir şey değişmiyor. Dokunmatik hassasiyette bir değişiklik olmazmış. Otomatik park sistemi vs. etkilenmiyor. Fiyatı, diğer onaylı multimedya sistemlerle aynı. Ben mantıklı buldum. Şayet aracıma taktırırsam, deneyimlerimi paylaşırım.

Regi guvenliklemi gorustunuz fiyat ne verdiler acaba. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 7 ay sonra...

Ben de 2017 Titanyum Focus'a taktırdım. Sıcak havalarda bazen ekran açılmıyor.  Araç  havalandırılıp soğuyunca tekrar çalışıyor. Takan servis bana geri dönecek. İsterseniz iade alalım dedi. Böyle bir şey başına gelen ve çözüm bulan var mı. Özellikleri çok iyi ve çözüm bulunursa kullanmak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.