Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Cama Suyu Püskürtmede Gecikme

İsmet Akçakaya

Soru

Merhaba Arkadaşlar,

Aranıza Yeni Katıldım Formu Arada Takip Ediyorum Ama Kafama Takılan Bir Soru Var Acaba Bu Sadece Bende mi Böyle Yoksa Diğer Arkadaşlarda da Böyle mi Oluyor.

Aracımın Cama Su Püskürtüp Silme Tuşuna Bastığımda İlk Etapta Silecek Çalışıyor Su Püskürtmesi Yapmadan Sonra 2. veya 3. Basışımda Tuşa Öyle Suyu Püskürtme Yapıyor.

Bu Normal Bir Durum mu Bir Arkadaşıma Sordum Bende Öyle Bi Sorun Yok İkisi Aynı Anda Oluyor Dedi Bende Tereddüte Düştüm Acaba Normal Çalışması Nasıl Olmalı ve Eğer Normal Çalışmıyorsa Sorunu Nasıl Çözebilirim.

Birde Aracımın Ön Camında Silecekten İz Oluşmuş Kireç İzimi Silecek İzimi Bilmiyorum Ama O İzi Nasıl Çıkartabilirim Nasıl Bir Temizleme Yoluna Gitmeliyim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 12 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Hocam İğne Uygulamasını Yaptım Toplu İğne İle Meme Ağızlarını Temizledim Biraz Onun Faydası Oldu Su Az Püskürtüyordu Birde Mesela 2. Basışımda Püskürtüyor Ama Suyu Az Püskürtüyor 3. Basışımda Ve 4. Basışımda Tanzikli ve Gayet İyi Bir Püskürtme Oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Hocam İğne Uygulamasını Yaptım Toplu İğne İle Meme Ağızlarını Temizledim Biraz Onun Faydası Oldu Su Az Püskürtüyordu Birde Mesela 2. Basışımda Püskürtüyor Ama Suyu Az Püskürtüyor 3. Basışımda Ve 4. Basışımda Tanzikli ve Gayet İyi Bir Püskürtme Oluyor.

Biraz kireç çözücü ekleseniz cam suyuna faydası olmazmı cam suyu haznesi söküp temizlense daha iyi olur.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Kirec cozucu? Cam suyuna? Sonra? Nasil temizleyeceksin sistemden geri [emoji4]

Fışkırta fışkırta [emoji16]arkasınada bi bulaşık deterjanı oh mis[emoji16] kutusada plastik zaten kireç sökücünün 1/4 veya daha az ekleyip yaparım böyle bi problemim olsa.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Doğan Kestel yazdı:

püskürtme motoru arızalanıp bazen çalışıyo bazen çalışmıyo olabilir çünkü benim arabamda kolu kendine çeker çekmez püskürtme başlıyo sileceklerden önce.

Yani Bir Arkadaşımda Siz Gibi Söyledi de Bende O Yüzden Bir Sorayım İstedim Toplu İğneyle Temizleyince Biraz Faydası Oldu Ama Tıkanıklık mı Var Motorunda mı Arıza Var Artık Bi Göstereyim Olmazsa Sizde Bu Şekilde Teyit Edince Tıkanıklık Olsa Ama 3. 4. Düğmeye Basmada Çok Kuvvetli Bir Şekilde Püskürtme Yapıyor Onu Yapmaz Herhalde.

17 dakika önce, Yasin Taşcı yazdı:

Fışkırta fışkırta emoji16.pngarkasınada bi bulaşık deterjanı oh misemoji16.png kutusada plastik zaten kireç sökücünün 1/4 veya daha az ekleyip yaparım böyle bi problemim olsa.

Kireç Çözücü Camlara da Zararı Olmaz mı Acaba :) Hiç Camlar Üzerinde Denemedim Aslında Camın Bi Kenarında Sileceğin Geçtiği Kısımda İz Kalmış Gibi Acaba Onu Temizlemeye Fayda Sağlar mı ki :) Tabi Su Haznesine Dökmeyi Düşünmüyorum Çünkü Tesisatı Komple Bozmakta İstemiyorum Sonra Daha Fazla Sorunla Uğraşabilirim :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Kireç Çözücü Camlara da Zararı Olmaz mı Acaba [emoji4] Hiç Camlar Üzerinde Denemedim Aslında Camın Bi Kenarında Sileceğin Geçtiği Kısımda İz Kalmış Gibi Acaba Onu Temizlemeye Fayda Sağlar mı ki [emoji4] Tabi Su Haznesine Dökmeyi Düşünmüyorum Çünkü Tesisatı Komple Bozmakta İstemiyorum Sonra Daha Fazla Sorunla Uğraşabilirim [emoji4] 

1/4 oranında zarar vermez kolay kolay koyunca bekletmeyeceksiniz zaten kullanıp açacaksınız sistemi depo bitene kadar.yada maddiyat uygunsa su kabını fiskeleri değiştirin gitsin.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 dakika önce, Yasin Taşcı yazdı:

1/4 oranında zarar vermez kolay kolay koyunca bekletmeyeceksiniz zaten kullanıp açacaksınız sistemi depo bitene kadar.yada maddiyat uygunsa su kabını fiskeleri değiştirin gitsin.

Yani Çok Abartı Yüksek Değilse Fiyatları (Zaten Çok Pahalı Olacağını Düşünmüyorum) Ya Motorunu Veya Fiskiye Memelerini Değiştirebilirim En Azından Camlar Kirli Olarak Sürüşten Keyf Alamıyorum Rahat Etmek İstiyorum Sürerken Aracımı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kireç çözücü çok riskli, elma yada üzün sirkesi(tortusuz) kireç çözme işinde  oldukça yararlı.

5 litrelik cam su bidonuna 1 litre sirke-4 litre su karışımı yapılınca sistemdeki kireçleri inceden inceden temizliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
17 saat önce, Çağlar Sertan KASIMOĞLU yazdı:

Kireç çözücü çok riskli, elma yada üzün sirkesi(tortusuz) kireç çözme işinde  oldukça yararlı.

5 litrelik cam su bidonuna 1 litre sirke-4 litre su karışımı yapılınca sistemdeki kireçleri inceden inceden temizliyor.

Camlar İçin Bilmiyorum Ama Far Temizliğinde Önermişlerdi Farların Parlak Kalması İçin Kesinlikle Kullanın Demişlerdi Yıkamadan Sonra Özellikle Farlarda Kalan Sabun ve Sudaki Kireçlerin Farların Yanmasıyla Isıyla Tepkimeye Girip Sarartmasından Bahsetmişlerdi Ama Camlar İçinde Kullanılır Bence Mantıklı Geldi Hafta Sonu Denemekte Fayda Var :) Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.