Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mk3 için Koltuk Döşeme Kaplaması

Önerilen Mesajlar

3 dakika önce, Yusuf Bozkurt yazdı:

Arkadaşlar merhaba benim hb f3 üm var. Koltuklari bej olan model yalniz bu koltuklarda çok deforme var ve yeni döşeme yapmak istiyorum. Daha önve yaptiran tecrube eden varsa bizlere yardimci olabilir mi?

https://www.otomstore.com/

bir inceleyin derim. Göze hoş gelen kılıflar mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Zafer Akbs yazdı:

https://www.otomstore.com/

bir inceleyin derim. Göze hoş gelen kılıflar mevcut.

Kiliflar iyi gibi duruyor. Ama ben komple doseme yaptiricam kapi kollarini da dahil etmek istiyorum. Hatta uygun bir yer bulursam komple renk bile degisebilirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba,nette ART CAR diye aratın,Sosyal medyada'da sayfası var.Önceki aracıma komple deri-alkantara kombinasyonu yaptırmıştım.Firma sahibi çok düzgün biri,çalışanlar becerikli.Bazı galerilere sıfır araçlara bile dönüşüm yapıyorlar,zaten müşterileri genelde elit araçlar,ama bu sizi fiyat kabarık olacak diye korkutmasın.'Nekadar para okadar köfte' misali çeşitli opsionları var,gerçek deri,suni deri,hakiki alkantara,imitasyon alkantara.E okadar para vericem niye suni olsun derseniz sizin bileceğiniz iş ama kullandıkları en ucuz malzeme dahi yeterince kalitelidir,zaten otomativ sectoründe artık birçok araç suni kullanıyo.Yer Beşiktaşta,firma sahibi Cem bey.Yanlış anlaşılmasın okadar reklam yaptım sanki bir çıkarım varmış gibi,herif beni hatırlamaz bile,ben çok memnun kalmıştım hepsi bu.

not:Bana yapılan işlemde direksion kaplamasıda vardı ve altta bulunan bir plastik parçada soyulma vardı,adam o parçayı aldı gitti sanyide boyattı ve öyle taktı direksionu,evet bunlar küçük şeyler ama memnuniyet verici.Titizlik arıyorsanız başka yer bakmayın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Turhan Atasoy yazdı:

Merhaba,nette ART CAR diye aratın,Sosyal medyada'da sayfası var.Önceki aracıma komple deri-alkantara kombinasyonu yaptırmıştım.Firma sahibi çok düzgün biri,çalışanlar becerikli.Bazı galerilere sıfır araçlara bile dönüşüm yapıyorlar,zaten müşterileri genelde elit araçlar,ama bu sizi fiyat kabarık olacak diye korkutmasın.'Nekadar para okadar köfte' misali çeşitli opsionları var,gerçek deri,suni deri,hakiki alkantara,imitasyon alkantara.E okadar para vericem niye suni olsun derseniz sizin bileceğiniz iş ama kullandıkları en ucuz malzeme dahi yeterince kalitelidir,zaten otomativ sectoründe artık birçok araç suni kullanıyo.Yer Beşiktaşta,firma sahibi Cem bey.Yanlış anlaşılmasın okadar reklam yaptım sanki bir çıkarım varmış gibi,herif beni hatırlamaz bile,ben çok memnun kalmıştım hepsi bu.

not:Bana yapılan işlemde direksion kaplamasıda vardı ve altta bulunan bir plastik parçada soyulma vardı,adam o parçayı aldı gitti sanyide boyattı ve öyle taktı direksionu,evet bunlar küçük şeyler ama memnuniyet verici.Titizlik arıyorsanız başka yer bakmayın

Aracinizin resimleri varmi fikir vermek acisindan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus Mk3 için Koltuk Döşeme Kaplaması olarak değiştirdi
37 dakika önce, Turhan Atasoy yazdı:

Eski aracıma yapılmıştı,ve sattığımda tüm resimleri sildim.Genelde öyle yaparım :) görünce üzülmiyim diye,ama evdeki laptopta olabilir,bu akşam biraz eşineyim,birşeyler bulursam atarım.

Anladim saolun fiyat olarakne vermistiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.