Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İstanbul'da Focus 2 için Body Kit Nerede Bulurum?

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba 2007 model mk2 focus sahibiyim aracım için body kit yaptırmak istiyorum komple olucak ve fiberglas istemiyorum internette baktim ama toplu sekilde yok ve çoğu fiberglas olarak imal ediyo istanbul ici parcalari bulabilecegim önerebileceginiz bir yer varmi acaba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı İstanbul'da Focus 2 için Body Kit Nerede Bulurum? olarak değiştirdi

Sağlamlık konusunda bilgim yok malesef. Er-ol otomotiv anlaşmalı iş yerlerimiz arasında. Yakın zamanda ford focus mk 2 kasa st tampon için mesajlaştık. Yakın zamanda stoklarına gireceğini belirttiler. Bence sizde benim gibi bekleyin derim. Focus mk 2 st tampon  ,  mk 2,5  focus  St ve Rs tampon focusa  göre çok parçalı olduğu için fiberden üretilemiyor. Orjinal plastik almanızı tavsiye ederim . Marşpiyerleri ise çekinmeden fiber alabilirsiniz. Almadan önce kalıplarına bakın ve alacağınız yeri iyice araştırın üreticisinden  almak her zaman daha iyidir.

Öztunç Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.