Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aracın Gaz Yememesi

Yakup Kuru

Soru

Merhabalar arkadaşlar bir ay önce 2016 1.6 ti-vct titanium 13 binde araç aldım. Sabah acil işim olduğu icin arac çalışır çalışmaz 1. Vitese attım  gaza bastım lakin gaz yemesi isteksiz ve tuhaftı. Normal sıcakken ki gibi değildi. Araç LPG’li lakin soğukken biliyoruz ki benzinde idi. Sizce neden olmuş olabilir? Motor soguk olduğu icin mi yoksa başka sorun mu olabilir?

--2 dakika sonra eklendi--

Bir de çalıştırdığım saatler sabah sekiz gibi idi. Bugün ise çalıştırdıktan sonra 1 dakika gibi bekledim ve yoluma devam ettim gayet normaldi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 14 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
13 saat önce, Muhammet Gür yazdı:

lpg sisteminiz pipolu mu yoksa manifold delinerek mi montaj yapıldı acaba? benzer bir sorunu bende yaşadım sorun pipodan kaynaklı çıktı. Manifold delinerek montaj yapıldıktan sonra sorun çözüldü.

Manifold delinmis dedi usta. Brc sec32 var ama arabayı ilk çalıştırdığım anda araç zaten benzinde lpg ye geçince sıkıntı yok çünkü lpg ye gecene kadar biraz ısınmış oluyor zaten. Arabayı çalıştırır çalıştırmaz hareket ettiğimde karşılaşıyorum bu durumla. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
30.11.2017 - 08:45 tarihinde, hüseyin ö yazdı:

aracı lpg yi taktırdığım servise götürdüm.lpg taktıralı henüz 7 ay oldu.enjektörleri yenisiyle değiştirdi.gaz ayarını yaptı.2 sabahtır problem yaşamıyorum.bu arada lpg markam atiker grand.

Peki enjektörleri garantiden mi değiştirdi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
aracı lpg yi taktırdığım servise götürdüm.lpg taktıralı henüz 7 ay oldu.enjektörleri yenisiyle değiştirdi.gaz ayarını yaptı.2 sabahtır problem yaşamıyorum.bu arada lpg markam atiker grand.

Bendede daha önceki aracımda atiker vardı,ondada dengesiz gaz yeme sorunu vardı,kesip alıyor,rölanti kaçırıyordu. Takılan yerde beyin değişti,hiç sorun çıkarmadan değiştiler,atiker bu konuda müşterisini üzmüyor..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Serkan erden yazdı:

Bendede daha önceki aracımda atiker vardı,ondada dengesiz gaz yeme sorunu vardı,kesip alıyor,rölanti kaçırıyordu. Takılan yerde beyin değişti,hiç sorun çıkarmadan değiştiler,atiker bu konuda müşterisini üzmüyor..

Benimkisi brc. Sorun lpg ile alakalı mi acaba? İlk çalışmada araç benzinde ama?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.