Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Triger Kayışı

Önerilen Mesajlar

Triger + devirdaim pompa değişimi sonrası araçta ne tür fayda vs olur?  

• Örneğin; yakıt sarfiyat düşmesi/artma, direksiyon hafifleme, vites değişmeleri titreme vs.
Extra bi faydasını duymadım ama kayışın yenilmenmesiyle sesi belki azalır.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Erhan Erten yazdı:

Yok zamanını geçirmek gibi bir niyetim yok emoji6.png sonrasında çekiş, direksiyon tepkisi gibi değişiklik oluyor mu diye merak ettim. Bir de Google amcaya triger sonrası yazdım değişik modellerde usta yanlış uygulama kapsamlı baya sorun okudum

Yav dur dur. Kötüyü düşünme... İyi olanı yazmazlar zaten.. Bi TCM/KAVRAMA vakasına dönmesin..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Erhan Erten yazdı:

• Örneğin; yakıt sarfiyat düşmesi/artma, direksiyon hafifleme, vites değişmeleri titreme vs.

Hiçbir şeyin değişmemesi gerekir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
12.12.2017 - 17:13 tarihinde, Mehmet oktay yazdı:

Triger için bugün amasya da fiyat sordum. Bana dönüş yapacaklarını söyleyince kapattım. Sonra aradılar, eksantrik için fiyat istemiştiniz değil mi dediler. Hayır triger için fiyat istedim dedim. O zaman da tamam ikisi aynı dediler. Ben aynı mı bilmiyorum araştırmadım da. Neyse 1350 TL fiyat verdiler. Devirdaim pompasını sordum ama bakarız durumuna göre değiştiririz dediler. Yalnızca triger değişimi için bu fiyat nasıl sizce. Daha araştırmalı mıyım. Yoksa macera aramadan ödeme seçeneklerini mi değerlendirmeliyim. Aracım 140 binde ve artık tedirgin olmaya başladım. 

--2 dakika sonra eklendi--

Fiyat çok fazla ben Eskişehir’de özel serviste 10 bin  bakımı triger ve devirdaim pompası dahil 1050 tl ye yaptırdım ama ben bile çok para verdiğimi düşünmekteyim.

--5 dakika sonra eklendi--
18.12.2017 - 22:19 tarihinde, Erhan Erten yazdı:

Bende 2011 dizel focus triger ve devirdaimi yeni değiştirdim tek farkedebildiğim araçta yolda giderken 2-3 kez tekleme oldu sonra kesildi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.