Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kışlık Lastik Önerisi

AliIşık

Önerilen Mesajlar

Ben de kullandığım araçlarda goodyear tercih etmişimdir.Bugün de goodyear vector season gen1 4 mevsim aldım aracıma.Tanesi 370 tl den.Genel olarak kışlık goodyear dan çok memnundum.Bakalım 4 mevsim nasıl olacak.Test videolarında çok güzel sonuçlar var inşallah bizi utandırmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Ben de bir iki güne 205 55 16 lastik alacağım ama hala karar veremedim.  Açıkçası Petlas düşünüyordum. Bir arkadaş Good Year UG9 drdi. Bu başlıkta da kafama Nokian Wr d4 yarrı gibi. Ankara’da yaşıyorum. Buzlanma, soğuk çoktur. Kar var ama öyle doğudaki gibi değil. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de bir iki güne 205 55 16 lastik alacağım ama hala karar veremedim.  Açıkçası Petlas düşünüyordum. Bir arkadaş Good Year UG9 drdi. Bu başlıkta da kafama Nokian Wr d4 yarrı gibi. Ankara’da yaşıyorum. Buzlanma, soğuk çoktur. Kar var ama öyle doğudaki gibi değil. 
Ankara için continental ts860 daha uygun olur tercih sizin tabi.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu kadar kritik bir seçim değil bu.

Conti TS 860, Nokian WRD4, GY UG9 hatta 8, Michelin Alpin 5 hepsi çok başarılı kış lastikleridir ve işinizi görür, hangisi fiyat olarak cazipse onu seçin. Karşılaştırma yaparken hız indeksine de dikkat edin, T'mi H'mi? Uzun yolda aşırı hız yapmayacaksanız T yetebilir.

Petlas kuru performansı, özellikle frenlemede pek iyi değil, gerçekten ekonomik olmaz zorunluluğu yoksa ilk tercih olmamalı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir hafta önce viking lastik aldım 224 45 17 takarken tereddüt ett7m ama conti ile arasında iki kat fiyat vardı conti 600 viking 300 ayrıca viking continental ürünü hafta sonu istanbul amasya arası gittim geldim lastikler çok güzel tutunma gösterdi ıslak ve kuruda daha karda deneyemedim şimdilik çok memnunum ama 205 55 16 alacaksan kesinlikle continental tavsiye ederim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17.12.2017 - 21:46 tarihinde, Kaan F. yazdı:

Lassa Snoways 3 iyidir, fiyatı da çok cazip...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Nazmi Kırma yazdı:

conti 250 tl

Link atabilir misiniz?

Bir de anlamadığım husus şu. Bugün birkaç lastikçiyi gezdim. İnternetteki fiyatlar ile mağaza arasında 40-50 TL fark oluyor. İkisi de 2017 üretim diyor. 50 TL sökme takma, 50 TL otel parasını düştüğünüzde 100 TL gibi bir avantaj oluyor internet fiyatı. Sizce hangisi daha mantıklıdır ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

41 dakika önce, Kaan F. yazdı:

Bir de anlamadığım husus şu. Bugün birkaç lastikçiyi gezdim. İnternetteki fiyatlar ile mağaza arasında 40-50 TL fark oluyor. İkisi de 2017 üretim diyor. 50 TL sökme takma, 50 TL otel parasını düştüğünüzde 100 TL gibi bir avantaj oluyor internet fiyatı. Sizce hangisi daha mantıklıdır ?

Mantık ucuza almaksa adres belli yani neyi soruyorsunuz anlayamadım.  Hesap ortada karar sizin :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Mantık ucuza almaksa adres belli yani neyi soruyorsunuz anlayamadım.  Hesap ortada karar sizin :) 

Ucuz etin yahnisi misali ucuza alacağız diye gidip de 2017 yazdıkları halde 2016 gönderirler mi diye tereddüt ettm. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben nokianı internette daha ucuza bulamadım (bilindik yerlerde). çok detaylı aramadım gerçi. ankaradaki bayiileri aradım, turan güneşteki 285 dedi gittim aldım.

--0 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Kaan F. yazdı:

Ucuz etin yahnisi misali ucuza alacağız diye gidip de 2017 yazdıkları halde 2016 gönderirler mi diye tereddüt ettm. 

bilindik yerlerde sorun olmaz, olursa da iade edebilirsiniz en kötü tüketici heyetine gidersiniz. internette şu para diye pazarlıkta işe yaramıştı bende.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Kaan F. yazdı:

Kontrol edip geri yollama seçeneğinin olduğu yerde, bilindik satıcılar böyle bir şeyi bilerek yapmazlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

ben nokianı internette daha ucuza bulamadım (bilindik yerlerde). çok detaylı aramadım gerçi. ankaradaki bayiileri aradım, turan güneşteki 285 dedi gittim aldım.

--0 dakika sonra eklendi--

bilindik yerlerde sorun olmaz, olursa da iade edebilirsiniz en kötü tüketici heyetine gidersiniz. internette şu para diye pazarlıkta işe yaramıştı bende.

Yeni mi aldınız? Ölçüsü tam neydi ? Bana İskitler tarafındaki 320 dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 dakika önce, Kaan F. yazdı:

Yeni mi aldınız? Ölçüsü tam neydi ? Bana İskitler tarafındaki 320 dedi.

13 Aralıkta aldım, 1 hafta kampanya var demişlerdi ancak verirler bence aynı fiyattan. 205 55 16. T sınıfı yalnız, bana yeterli :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.