Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Makyajlı Sis Farı ve Far

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar forumu ve interneti araştırdım ancak makyajlı focus un sis farının nasıl söküleceğini daha doğrusu ampülünün nasıl değişeceğini bulamadım. Kolay bir yolu var mı oksa tamponun sökülmesi gerekli mi ampül değişimi için.

Bir de fardaki  park ampüllerini led le değiştirmek istiyorum onun kolay yolu var mı farkomple sökülmesi gerekir mi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler 

--39 dakika sonra eklendi--
2 saat önce, Doğan Kurban yazdı:

Sis farının en kolay sökülme tarzı farları sökerek oluyor. Diğer türlü eliniz zor uzanır.

Farları iki vidayla söküyoruz galiba. Peki sökmek sorun olurmu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15.10.2017 - 11:40 tarihinde, Ercan Bayram yazdı:

Teşekkürler 

--39 dakika sonra eklendi--

Farları iki vidayla söküyoruz galiba. Peki sökmek sorun olurmu

2 vida aynen. Sorun olacak bir durum yok. Zaten ampülü patlasa gene mecbursunuz farı sökmeye. Rahat olun sadece soket var farı bağlayan tesisata.Ama soketi sökerken soketin tırnağına dikkat edin kırılmasın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçenlerde ön tampondan hafif kaza yapmış 3,5 kasa focus gördüm. Sis fari çerçevesi yoktu,çaktırmadan inceledim. Tirnakli bir parça ve dışarıdan hiçbir şeyi sökmeden kredi karti yada benzeri biraz sert bir malzeme ile sökülebilecek gibi geldi bana. Bende çerçeveyi krom çerçeve ile değişmek istiyorum ama cesaret edipte yapamadım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçenlerde ön tampondan hafif kaza yapmış 3,5 kasa focus gördüm. Sis fari çerçevesi yoktu,çaktırmadan inceledim. Tirnakli bir parça ve dışarıdan hiçbir şeyi sökmeden kredi karti yada benzeri biraz sert bir malzeme ile sökülebilecek gibi geldi bana. Bende çerçeveyi krom çerçeve ile değişmek istiyorum ama cesaret edipte yapamadım...

Söylemeyi unuttum,sis farı bağlantı vidaları,siyah çerçevenin arkasında, sökmek için aracın farını sökmeye gerek yok. Yapılması gereken sis fari çerçevesini dışardan sökmek,tek sorun bunu nasıl yapacağımi bilmiyom. Çerçeve söküldükten sonra sis farı vidaları tam karşında duruyor olucak..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.