Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı ve Makyajsız Tercihi

AliIşık

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba 

bende 2015 makyajlı trend x var. Bazı arkadaşlar ile muhabbet ettiğimde eski kasa (2014) daha iyi olduğunu yenilerin malzemelerinin iyi olmadığını söylediler. Hatta servis bile eski kasa daha iyi dedi. 

Sizce de öyle midir. Makyajlı kasada iyileştirme yapılırken eksi yönleri de var mı ( mesele style de Yen’i kasa ön park Yok )

sizlerin yorumlarını bekliyorum. 

Ben aynı paraya 2014 style varken Yen’i kasa trend x almıştım. Sırf Yen’i kasa diye 

Sizce yanlış mı yaptım ???

söylenenler doğruluk payı nedir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus III > Ford Garajı > Mk3- Genel Bilgiler kategorisinden Otomobiller Hakkında > Otomobil Önerisi kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Boş muhabbet olmuş, en temiz ifadem bu olacaktır :) Forum kullanıcılarının yorum ve bilgileri bu kategoride yer almaktadır: https://www.focusclubtr.com/forum/105-mk3-test-ve-izlenimlerimiz/

Tekrar okudum da, kaliteden anlaşılan donanım ise bu zaten tartışmaya kapalı bir matematik sonucuna dayalı, hepsinin listesi forumda geçmişten günümüzde detaylı olarak mevcut. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim eski kafalı ustalar pek sever "Eskisi daha iyiydi." demeyi. Bu da onların hiçbir şey bilmediğinin en bariz kanıtıdır aslında. Bir şeyi beğenmeyip eskisini göklere çıkarınca daha bir usta kabul edildiklerini zannederler. Maalesef de bu sözlere itibar eden bir kitle hep bulurlar. Makyajlı ve makyajsız arasında nerdeyse her klasmanda kuzeyle güney kadar fark var. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu makyajlı kasa ile makyajsız arasındaki fark birazda tercih meselesi olabilir.perte çıkan fulence aracımdan sonra 2015 şubat sonunda sıfır style focus için fiyat araştırması yaptım enson 56500 tl ye bıraktılar.bir arkadaşın yakınında kasım 2014 başına trafiğe çıkmış style plus 12500 km deki aracını satılığa çıkarmış ve üzerinde sıfır 215/55/16 continantel kışlık lastikleride vardı.nerden baksan 1500 tl.aracı 52000 tl ye bıraktı 56500tl ye aldığım araca mecburen kışlık almam gerektiğini düşünerek bir makyaj  için yaklaşık 6000 tl yi bir memur olarak verilemeyeceğini düşünerek 2014 style plusu almıştım.2015 opak beyaz aldığım metalik gece göğü şu anda 56000 km ve memnunum.54 yaşından sonra pekte modele takılmadığımdan bazı şeyler tercih meselesidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Alparslan Özaslan yazdı:

bu makyajlı kasa ile makyajsız arasındaki fark birazda tercih meselesi olabilir.perte çıkan fulence aracımdan sonra 2015 şubat sonunda sıfır style focus için fiyat araştırması yaptım enson 56500 tl ye bıraktılar.bir arkadaşın yakınında kasım 2014 başına trafiğe çıkmış style plus 12500 km deki aracını satılığa çıkarmış ve üzerinde sıfır 215/55/16 continantel kışlık lastikleride vardı.nerden baksan 1500 tl.aracı 52000 tl ye bıraktı 56500tl ye aldığım araca mecburen kışlık almam gerektiğini düşünerek bir makyaj  için yaklaşık 6000 tl yi bir memur olarak verilemeyeceğini düşünerek 2014 style plusu almıştım.2015 opak beyaz aldığım metalik gece göğü şu anda 56000 km ve memnunum.54 yaşından sonra pekte modele takılmadığımdan bazı şeyler tercih meselesidir.

Abi benim araba seninkinin dizeli bizim arabalar sadece style plus değil bilgin olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30 dakika önce, Adem Kazıl yazdı:

Abi benim araba seninkinin dizeli bizim arabalar sadece style plus değil bilgin olsun.

Adem kardeşim ben aracımın style plus olduğunu özellikle belirtmek istemedim.2015 kasalarda plus zaten yok.sadece aralarında oluşan fiyat ve bazı özellik farklarından dolayı kişilerin satınalma durumuna göre tercih yapabileceklerini belirttim.bana göre aradaki 6000 tl lik fark o günkü yaklaiık üç aylık maaşımdı.ondan dolayı makyajsız kasayı tercih etmiştim.

Alparslan Özaslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Görüntü tasarım göreceli bir kavram. Bana göre 3'ün arka tasarımı daha güzelken 3,5'un ön tasarımı daha güzel. Ama kalite olarak yeninin daha iyi olduğu su götürmez bir gerçek. Donanım farklılıkları olabilir. Ama dediğiniz dolu bir sytle'da yani park sensörlü vs vs 2012'ye kadar geri gitmeniz gerek ve fırın düğmeli bir araç olacak. Yalıtım vs'den bahsetmiyorum bile. Yeniden şaşmamak lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kalite anlamında hayatımızı etkileyecek bir fark mümkün değil. Aynı araba sonuçta. Yeninin avantajı, doğal olarak daha yeni. Eskidikçe metal yorgunluğu artar, arıza yüzdesi de yukarı doğru artar. Ama aralarında 1 yıl bulunan bir araç için bu da ne kadar fark yaratır bilemiyorum. Yine de yeni yenidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.