Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Herkese merhabalar. Forumda ve focusta çok yeniyim. 2007 model ghia paket bir focusum var. Teyibin markası sony. Teypte yeşil kırmızı telefon tuşları var fakat basınca "Audio muted" yazıyor. Menüleri kurcaladığımda ise herhangi bir bluetooth menüsü bulamadım. Araç içinde konuşmanın, telefondan müzik dinlemenin bir yolu var mıdır bu araç için? İnternette modül ekleme veya farklı yardımcı  cihazlar ile yapılabildiğini okudum ama yine de konuyla ilgili bir bilgim yok. Öneri veya bilgisi olan yazabilir mi lütfen?  Şimdiden herkese teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus Club Tr > Forum Yardımı ve Yapısı kategorisinden Mk2- Modifiye > Focus II > Ford Garajı > Mk2- Ses & Görüntü Sistemleri kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

selam  benim aracım trend o tuşlar bendede çalışmıyor.ben teybin arkasında bulunan  aux çıkışına kablo bağlattım.telefonumun kulaklık girişine takıp aux modunda telefonumdan müzik dinliyorum aynı zaman da telefon geldiğinde görüşmelerimi yapabiliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Direkt o tuşların çalışmasını istiyorsanız Ford'un sunduğu o donanım için gerekli tüm parçaları temin etmek lazım. Aramızda yapan var mıydı hatırlamıyorum. Fakat bunun yerine Parrot gibi markaların çözümlerine bakabilirsiniz. Örn: http://www.fordaksesuar.com/focus/2008/sürücü-bilgilendirme-sistemi/ahizesiz-konuşma-kitleri?intcmp=other:acc:pdp:prod-list-view::select-product-group

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orjinali gibi yapmak zor. İlave modül, mikrofon, usb kablosu ve modül tesisatına ihtiyaç var. Gerekli parçaları geçmiş konularda listelemiştik ama aşırı pahalı bir çözüm. O paradan daha ucuza dokunmatik ekranlı alternatifler var piyasada, her şeyi içinde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese merhabalar. Forumda ve focusta çok yeniyim. 2007 model ghia paket bir focusum var. Teyibin markası sony. Teypte yeşil kırmızı telefon tuşları var fakat basınca "Audio muted" yazıyor. Menüleri kurcaladığımda ise herhangi bir bluetooth menüsü bulamadım. Araç içinde konuşmanın, telefondan müzik dinlemenin bir yolu var mıdır bu araç için? İnternette modül ekleme veya farklı yardımcı  cihazlar ile yapılabildiğini okudum ama yine de konuyla ilgili bir bilgim yok. Öneri veya bilgisi olan yazabilir mi lütfen?  Şimdiden herkese teşekkürler. 

Bilgilendirme amaçlı ek bir modül sayesinde USB'den auxtan Bluetooth tan müzik dinleyerek Bluetooth üzerinden telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz...
Örnek video
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hepinize önerileriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Dediklerinizi inceleyip uygun gördüğümü taktıracağım. Çok sağolun. 

--5 dakika sonra eklendi--
13.10.2017 - 07:50 tarihinde, Murat Kavuk yazdı:

Orjinali gibi yapmak zor. İlave modül, mikrofon, usb kablosu ve modül tesisatına ihtiyaç var. Gerekli parçaları geçmiş konularda listelemiştik ama aşırı pahalı bir çözüm. O paradan daha ucuza dokunmatik ekranlı alternatifler var piyasada, her şeyi içinde.

Merhabalar. Cevabınız için teşekkürler. Peki önerebileceğiniz bir ürün veya marka var mı? Sony teyipten vazgeçeceğim neticede şayet alırsam ses kalitesi tatminkar olmalı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pioneer vb ürün alabilirsiniz, ancak adaptör gerekecek (direksiyon ve montaj için). Aslında esas kalite farkı hoparlörlerden geliyor, o nedenle çok da ses de bir fark olacağını düşünmüyorum, kalitesiz bir ürün almadığınız sürece..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.