Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Direksiyon Çevirdiğimde Debriyajda His

Rıdvan Eskici

Soru

Merhaba aracım 2014 Focus 3 1.6 Tdci Tit. araç durur pozisyondayken yada düşük hızlarda debriyaj basılı direksiyon çevirirken ayağımın altında debriyaj pedalından bi gıcırtı hissi duyuyorum sadece belli bi direksiyon açısında yapıyor sorunu örneğin 1. tur atarken turun yarısında hep aynı açıda debriyaja basılı olan ayağımın altında bi gıcırtı kaşıma hafif sürtme hissi geliyor bazen yapıyor bazen yapmıyor 2-3 haftadır var bu sorun neden kaynaklı olabilir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
56 dakika önce, Ercan Çelik yazdı:

Benim aracım 2015 model direksiyonu çevirirken sürtme sesi var direksiyon kutusundan olduğu söylendi garantiden değişim yapılacak. 

bu sürtme sesini nerden anladınız yani benim sorunumla aynı sorun mu mevcut sizde de?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
5 saat önce, Tuğrul Toprak yazdı:

Paspası geri çekerseniz bu problem kalmaz emoji4.png

--0 dakika sonra eklendi--

Sonucu bildirirseniz sevinirim

Halı paspas geri çektim düzelttim şuanlık sorun kalmadı tekrar aynı sorunu yaşamadım çok teşekkür ederim birşey daha sorucam bunun papasla olan bağlantısı nedir abi 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Direksiyon mili açıkta duruyor. Ileri giden paspas mile değiyor. Siz direksiyonu çevirince mil paspası hareket ettiriyor. Debriyaja basarken de Debriyaj pedali paspasla birleştiği için hareket eden paspas debriyaj pedalini sağa sola hareket ettiriyor siz de bunu arıza zannediyorsunuz hepsi bu[emoji4]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 saat önce, Tuğrul Toprak yazdı:

Direksiyon mili açıkta duruyor. Ileri giden paspas mile değiyor. Siz direksiyonu çevirince mil paspası hareket ettiriyor. Debriyaja basarken de Debriyaj pedali paspasla birleştiği için hareket eden paspas debriyaj pedalini sağa sola hareket ettiriyor siz de bunu arıza zannediyorsunuz hepsi buemoji4.png

doğrudur abi çok teşekkür ederim valla 2-3 haftadır arıza mı var bişey mi var diye canımı sıkıyordum bide benim aracımın garantisi var klimayı yukarı aşağı sağa sola ayarlamak için elimizle dokunduğumuz bi krom çıta var hava kanallarının üzerinde bu krom çıtanın krom parçası koptu garanti değiştirmedi şimdi farkettim o kolda arızalanmış hava çıkısı için ordan tutup yukarı aşağı yaptığımda hava kanallarının içindeki plastikler hareket etmiyor bunu servise söylücem tekrar ama herşeye garanti red kararı veriyor nasıl bir yol izlemem lazım işi yokuşa sürüyorlar hep 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.