Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Veri Kurtarma , Sd Kart Arızası

Önerilen Mesajlar

1 hafta önce samsung marka 64 gb sd kart aldım 8lik karttaki tüm fotoğraf ve videoları bu karta attım müziklerin yarısı açılmadı açılmayan müziklerde bu türde dosyalar desteklenmiyor diyor .2-3 yıllık fotoğraf ve videolarımda bu nedenle yok oldu. Telefondan pcye attım boyutunda küçülme fln yok fotoğrafların ama pcdede bozuk görünüyor fotoğraf ve videolar. bu dosyaları kurtarma şansım yokmu ve sorun karttamı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 hafta önce samsung marka 64 gb sd kart aldım 8lik karttaki tüm fotoğraf ve videoları bu karta attım müziklerin yarısı açılmadı açılmayan müziklerde bu türde dosyalar desteklenmiyor diyor .2-3 yıllık fotoğraf ve videolarımda bu nedenle yok oldu. Telefondan pcye attım boyutunda küçülme fln yok fotoğrafların ama pcdede bozuk görünüyor fotoğraf ve videolar. bu dosyaları kurtarma şansım yokmu ve sorun karttamı ?
İlk kaynaktan kurtulabilir. Profesyonel eller ücret karşılığında halleder
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

47 dakika önce, ismail orçan yazdı:

google veri kurtarma programları diye arat cıkıcak..

kartıda usb den tak pc 'ye Örnek ( f disk tarat dıyorsun ) ne kurtarırsa kaar :) bi dene işine yarar  belki

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.