Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Icloud'dan Toplu Halde Fotoğraf Indirmek

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Şimdi iPhone ile çekilmiş 1750 fotoğraf var iCloud'a yüklenmiş.

Ben bunları Windows PC'ye indirmek istediğimde kurduğum iCloud programı görmüyor, webden sayfayı açarsam da tek tek indirmeme izin veriyor.

Benim Apple'dan nefret etme nedenlerime bir tane daha, hem de katmerli, eklendi.

Var mı hepsini birden indirmenin bir yolu?

Lütfen neden böyle olduğuna dair mantıklı gerekçeler sunmaya çalışmayın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

37 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Web'de şöyle yazı buldum

Bu adımları yapabiliyorum. Ama sadece tek fotoğraf seçiliyor, CTRL ile çok sayıda seçersem de sadece ilkini indiriyor.

I hate Apple!

Bir Mac kullanıcı bulmam lazım galiba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Yahya Akman yazdı:

Cem abi itools programi ile icloud uzerindeki tum fotograflari pc ye indirebildiklerini yazmislar birkac sitede. Bakmakta fayda var dusuncesindeyim.

Dogrudur itools la mp3 sarkilari iphonede zil sesi yapiyorduk

Cok deli bi program.. itunes acik kalacak altta. O da itunes gibi ama daha basit kopyala yapistirla yada kaynak klasoru secip basit sekilde pc ye gecirilebilir tum veriler..

okan ali tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dediğim itools daki sistem telefonun beynini flash bellek gibi görüyor. iclodla alakası yok. Ama cem hocanın bilgiler icloudda oldugu için itunese hesab girmesi lazım. itools icloudtan işlem yaparmı denemedim.. dediğim gibi itools hesap ve şifre istemiyor.

okan ali tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, okan ali yazdı:

Dediğim itools daki sistem telefonun beynini flash bellek gibi görüyor. iclodla alakası yok. Ama cem hocanın bilgiler icloudda oldugu için itunese hesab girmesi lazım. itools icloudtan işlem yaparmı denemedim.. dediğim gibi itools hesap ve şifre istemiyor.

hocam, itools iclouda bağlanmıyorsa Cem abinin işine yaramaz, bağlanıyorsa da şifre isteyecek. Boşuna konuşuyoruz.

İndirdim baktım buyrun:

59dcbad10fef6_Adsz.thumb.png.f24c9e153748c0c1b072c74b248952e1.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10/9/2017 - 17:14 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Web'de şöyle yazı buldum, ben iCloud (photos) kullanmadığım için deneyemedim fakat pc'nin görmemesi garip, o çözülürse daha basit olur.

http://www.techbout.com/download-all-photos-icloud-pc-6859/

Mac üzerinden denese Cem abi bir fark olur mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mac üzerinde telefonu bağlayıp fotoğraflar uygulamasından hepsini içe aktar yapıp alabilirsiniz.  Ama makina başkasınınsa onun fotoğrafları ile karışır sanıyorum. Fakat solda son içe aktarılanlar diye bir bölme çıkar. Buradan fotoğraflar seçilip masaüstü bir klasöre arşivden dışa aktar yapılır. Sonra hepsi fotoğraflar uygulamasından son içe aktarılanlar kısmından silinir. Anlatınca uzun aslında iki tıkla yapılır. 

Ben sanki telefonu bağlayınca sadece fotoğraflar pc üzerinden flash disk gibi görülüyordu diye hatırlıyorum. Eski sürümlerde mi idi? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.