Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Plakalık Iptali ve Plaka Lambasını Beyaz Ledlere Çevirme

Önerilen Mesajlar

9 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

30 Haziran muayeneden çerçeve silinmiş olarak geçtim.

yeni maddeler 3 temmuzda başlamış, yazmıştım yukarda da :D 

önce puntomu focusmu hatırlamıyorum ama direk gidicem, kalırsam boyarım. puntoda vida da vardı sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Demekki neymiş, bize ceza gerekiyor kurallara uymak için. Gelire göre ceza verseler keşke :) 

Geçen TV'de sis farlarını yakan apaçilere ceza kesiyordu polis, ne güzel sıraya girdiler :) Keşke hep yeseler.

Bizim burada havaalanı taksicileri var. Adamlar gece gündüz, zenon sislerle dolaşıyor. Havaalanın da polis kaynıyor güya. Nasıl oluyor anlamıyorum.

4 saat önce, Ozan Kar yazdı:

yeni maddeler 3 temmuzda başlamış, yazmıştım yukarda da :D 

önce puntomu focusmu hatırlamıyorum ama direk gidicem, kalırsam boyarım. puntoda vida da vardı sanırım.

Sonucu heyecanla bekliyoruz :)  Ben öndeki plakanın çerçevesini sildim. Ancak plakalığa geri koyduğum için anlaşılmıyor. Bir gün yapıştırıcam.

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siz önce muayeneye girin sonra muayene istasyonunun vermiş olduğu belgede plaka ile ilgili kusur ( app-vida mevcut-okunmuyor-vs..) belirtilmişse o belge ile şoförler odasına gidip plaka sayınız değişmeden yeni plakalarınızı bastırabilirsiniz. Artık emniyete gitmenize gerek yok yani :sofeer: Tabi işlem görmemiş plakalarınız varsa onunla gidin ikinci kez muayeneye girmekle uğraşmazsınız.

Ercan Gülmez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eski yonetmelikte zaten yoktu da yeni yonetmelikte de yok diye biliyorum, plakalik kullanmak zorunlu degil. Ancak plakada siyah cerceve olmali. Zaten plakalarin tamaminda siyah cerceve basilirken oluyor. Illede plakaligi cikarmak istiyorsan 3m cift tarafli bant oneririm. Hatta silikonla kuvvetlendirebilirsin de. Ben kullandim hic bir problem de yasamadim. Plaka sahte olmadiktan sonra sorun yasamazsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.