Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Plakalık Iptali ve Plaka Lambasını Beyaz Ledlere Çevirme

Önerilen Mesajlar

5 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Ben geçtim muayeneden. Gürkan Çakıroğlu da geçti. Ancak sanırım yasa değişti. Artık geçmiyor olabilir.

3 Temmuz itibariyle diyor, öncesinde bende çok geçtim de bir sonrakinde kalıp boyayacağım diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün muayenem vardı. App ile girecektim ki arkadaş girme kalırsın dedi. Plaka bastırdım, yeni plaka ile girdim. 

App,mühürsüz,harflerde vida olan müdahele edilmiş tm plakalar geçersiz. Başka yerlerde bunlara dikkat edilir mi bilmem ama app ve mühürsüz plakalar kesinlikle yasak. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

38 dakika önce, Berat Hasbek yazdı:

Dün muayenem vardı. App ile girecektim ki arkadaş girme kalırsın dedi. Plaka bastırdım, yeni plaka ile girdim. 

App,mühürsüz,harflerde vida olan müdahele edilmiş tm plakalar geçersiz. Başka yerlerde bunlara dikkat edilir mi bilmem ama app ve mühürsüz plakalar kesinlikle yasak. 

Vidaları çıkarıp öyle muayeneye girsek, gerçi bu sefer de plaka delik olacak. İlla yeni plaka mı bastırmamız lazım acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29 dakika önce, Doğukan İpekçi yazdı:

Bana yaratabileceği tek problem muayeneden geçmemesi ise muayene zamanları tekrar çerçevesini siyaha boyayabilirim ama trafik üzerinde ceza yeme durumum varsa yapmayı düşünmüyorum.

Muayeneye girin,kalırsanız boyatırsınız. :) 

--0 dakika sonra eklendi--
1 dakika önce, Erdem B. yazdı:

Vidaları çıkarıp öyle muayeneye girsek, gerçi bu sefer de plaka delik olacak. İlla yeni plaka mı bastırmamız lazım acaba?

Vidalar harflere denk gelmemişse sorun yok. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Doğukan İpekçi yazdı:

Bana yaratabileceği tek problem muayeneden geçmemesi ise muayene zamanları tekrar çerçevesini siyaha boyayabilirim ama trafik üzerinde ceza yeme durumum varsa yapmayı düşünmüyorum.

30 Haziran muayeneden çerçeve silinmiş olarak geçtim.

Çerçeveye ceza veya geçmeme bana saçma geliyor zira plakalık takınca belli bile olmuyor.

Muayene esnasında sorun bakalım ne diyecekler ?

3 saat önce, Erdem B. yazdı:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

36 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Demekki neymiş, bize ceza gerekiyor kurallara uymak için. Gelire göre ceza verseler keşke :) 

Geçen TV'de sis farlarını yakan apaçilere ceza kesiyordu polis, ne güzel sıraya girdiler :) Keşke hep yeseler.

Evet izledim ?

Toyotalı bir genç yeminle sislerin nerden açıldığını bilmediğini söylüyordu, cezayı yedi tabiki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Evet izledim ?

Toyotalı bir genç yeminle sislerin nerden açıldığını bilmediğini söylüyordu, cezayı yedi tabiki.

Onu da bilmiyorsa ehliyeti alıp yoldan çekmek lazım, kusura bakmasın :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.