Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3.5 1,5 Tdcı Otomatik 45000 Bakımı

Ercan Bayram

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar focus 3,5 2015 tdcı 1.5 otomatik aracımı Yen’i aldım araç 41000 km de. Bakımı için servisleri aradım şanzıman yağının da değişmesi gerektiği be sadece şanzıman yağı için 750 800 gibi bir rakamın tutacağı toplamda 1500 1600 gibi bakım maliyetinin olacağı söylendi . Bu rakam yüksek geldi bu şanzıman yağını değiştirmesek yada dışarda değiştirsek olur mu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende aynı dertten muzdaribim . Bende 2 3 servise sordum fiyat olarak 1500 tl aldım. Dışarda değişmeniz durumunda garanti dışı bırakabilirler. Hepsini serviste yaptırmakta yarar var . Ben öyle yapacağım kendi adıma. Ancak 700 800 tl şanzıman yağı değişimi çok insafsız bir durum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de yeni aldığım 1.5 tdci için toplamda 1300 civarı bir rakam ödemiştim Ağustos ayı başlarında. Aracın garantisi 2019 a kadar olunca yetkili servis dışında bakım aklımın ucundan geçmedi. Kuzenimin Ford özel servisi olmasına rağmen katlandık, yetkili servisi tercih ettim.

Ne demişler: "Araba ile hanımın yediğine bakılmaz." :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

‎06‎.‎10‎.‎2017 - 10:19 tarihinde, Ercan Bayram yazdı:

O zaman servise gitmekten başka çare Yok . Audi aracımı servis pahalı diye sattım ford da aynıymış 

Günümüzde bakım fiyatları aşağı yukarı aynı artık.

Yinede aracımı yetkili servis harici başka bir yere götürmem!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus III > Ford Garajı > Mk3- Genel Bilgiler kategorisinden Otomobiller Hakkında > Bakım - Servis & Yedek Parça kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Mehmet Şafak yazdı:

Bizim kuga 2017 kullanma kılavuzunda 0w30 önermiş. Fakat litre fiyatına 359 lira yazmaları çok acımasız olmuş. Sonuçta ederi piyasada belli 120 130 lira civarı.

5lt fiyatı o. 0.85 (4.25lt) demişler %20de indirim yapmışlar. 288tlye gelmiş motor yağı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.