Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3.5 1,5 Tdcı Otomatik 45000 Bakımı

Ercan Bayram

Önerilen Mesajlar

Bu rakamın üzerinden birazdaha pazarlık yapılabilir belki, seçenekler içinde en farklı burasıymış.
Ama yetkili servis olarak daha altının bulunabileceğini sanmıyorum açıkcası. Zam gelmeden halledin derim [emoji4] 

Pazarlıklı hali bu life card indirimi de var .
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
34 dakika önce, Adem Kazıl yazdı:

Poweshift yağlı şanzıman kaç litre yağ alıyor benim faturada 6 litre yazıyor başka bi arkadaşın faturasında 7 litre gerçekde kaç lirte alıyor

7-7,25 Litre gibi duruyor da size indirim yapılmış ise az gösterilmiştir belki. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

49 dakika önce, Adem Kazıl yazdı:

Poweshift yağlı şanzıman kaç litre yağ alıyor benim faturada 6 litre yazıyor başka bi arkadaşın faturasında 7 litre gerçekde kaç lirte alıyor

Adem sakın bakıma ödediğin miktarı yazma ?

Not : Ödediğin fatura bende var ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Öncelikle herkese merhaba, son mesajdan bu yana biraz zaman geçmiş. 2015 focus 1.5 tdci aracımın 45000 bakımı geldi ve serviste mi yaptırsam yoksa malzemeleri kendim alıp arkadaşım olan ustaya mı yaptırsam kararsız kaldım. Garantisi servisin söylediğine göre 16.01.2019 da bitiyor. 

Bursa şentürkler servis fiyatı 1400 tl dedi.

Malzemeleri kendim alırsam işçilik hariç 727 tl tutuyor.(Ne kadar önemli bilmiyorum ama filtreler bosch marka ve motor yağı da castrol edge 0w30 4lt) + arkadaşa tahmini 100 tl işçilik

karar veremediğim konular:

aracı serviste yaptırırsam kullanacakları ürünler muhtemelen bu kadar kaliteli olmayacaktır. malzemelerin kaliteli olması ne kadar fark eder bilemiyorum ama aracımın garantisi devam edecek. bu şanzıman ile sorun yaşayan arkadaşlar var mıdır?

eğer dışarıda yaptırırsam bu şanzıman yağı değişimini herhangi bir usta sağlıklı şekilde yapabilir mi?

Abiler bi yol gösterin bana. Bu arada Mehmet Kenan hocama çok teşekkürler onun faturası sayesinde neler kullanıldığını net olarak öğrendim.

Not: Bu tapanın illa değişmesi gerekir mi?

Emin Keskin tarafından düzenlendi
imla
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracımın bakımını, malzemeleri kendim temin ederek toplam 800 tl maliyet ile tanıdık ustaya yaptırdım. Servisteki fiyata göre 600 tl kazancım oldu. Herhangi bir arıza olduğunda araç garanti dışı derler ise, edindiğim bilgiye göre: Kullanılan malzemelerin faturası ile tüketici haklarına başvurduğumuzda garantiden arızayı yaptırabileceğim söylenmişti zira uygun malzeme kullanıldığında garanti kapsamı dışına çıkması gibi bir durum yokmuş. İnşallah bir sorun olmaz ama olursa da gelişmeleri buradan tekrar bildiririm.

Aracını şehir içi kullananlar için de bilgilendirme yapayım, ustamın dediğine göre; eğer araç ağılıklı olarak trafikte kullanılıyor ise motor yağını 10000 de değiştirmekte fayda var zira yağ değişimi için motor çalışma saati ömrünü çoktan doldurmuş oluyor ve motor yağı özelliğini kaybediyor. Benimkinde bu durum oluşmuş.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25.04.2018 - 12:08 tarihinde, Aşkın K. yazdı:

Herkese merhaba, aracımın 45000 bakımı geldi. Ankara' da fiyat çalışması yapan oldu mu acaba? 

Güncel, 

Ankara'da Başer Oto da site indirimimiz devam ediyor mu bilgisi olan var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Aşkın K. yazdı:

Güncel, 

Ankara'da Başer Oto da site indirimimiz devam ediyor mu bilgisi olan var mı acaba?

Hayır. Resmi olarak bir şey yoktu zaten sadece söze binaen yapıyorlardı Doğan abi sayesinde. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yarın için Başer Oto dan 45000 bakımı için randevu aldım. Telefonda verilen fiyat ürkütücü;

Standart Bakım 540

Şanzıman yağ ve filtre 1200

%10 Life card indirimi ile 1560 TL

Şanzımanı değil yağı değiştirmeniz yeterli dedim ama yine de olmadı. Yarın ödemede fiyat net kaç olacak bakalım, sizleri de bilgilendiririm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

55 dakika önce, Aşkın K. yazdı:

Yarın için Başer Oto dan 45000 bakımı için randevu aldım. Telefonda verilen fiyat ürkütücü;

Standart Bakım 540

Şanzıman yağ ve filtre 1200

%10 Life card indirimi ile 1560 TL

Şanzımanı değil yağı değiştirmeniz yeterli dedim ama yine de olmadı. Yarın ödemede fiyat net kaç olacak bakalım, sizleri de bilgilendiririm.

Forum indirimini iletmediniz mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.