Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2014 Focus Alacağım Değeri Hakkında Bilgi

Murad D.

Önerilen Mesajlar

Selam arkadaşlar,

2014 Focus HB alacağım bir arkadaşımın aracı, şuan piyasa allak bullak olmuş, fiyatlar bir acaip.

En net bilgiyi sizlerden alabilirim diye düşünüyorum bu aracın ederi nedir, sizce kaça alınmalıdır.

2014 Focus HB Trend X Benzinli LPG yok, KM 54.400, sağ arka kapı boyalı (yüzeysel), 500 TL hasar kaydı var, renk gri, vites manuel.

Şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus III > Ford Garajı > Mk3- Sorular ve Sorunlar kategorisinden Otomobiller Hakkında > Otomobil Önerisi kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Osman Türkol yazdı:

Araç satılan siteleri dolaşın sonra arkadaşınızla oturup anlaşın daha ne olsun

Haklısınız fakat son 1 ayda araç fiyatlarında aşırı şişirmeler oldu, satan için iyi de alan için kötü.

Benim aklımda farklı bir marka model vardı, fiyatların saçmalığını oradan biliyorum.

O bakımdan sahibinden e bakıpta yanılmak istemediğim için soruyorum.

--7 dakika sonra eklendi--
2 saat önce, Serkan erden yazdı:

makyajli 2015 modeli 57-60 arası gidiyor.. bence 53-55 bin civari alinabilir.

Arkadaş 55 e verirse hemen bitirmek lazım o zaman henüz fiyat söylemedi bende araştırma yapmak istedim.

Aşağıdaki ilan alacağım araçla hemen hemen aynı sayılır sadece bu sedan bizim ki HB .

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-58000-de-acil-temiz-2014-focus-482594955/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Murad D. yazdı:

Yani bu değerden 1 kuruş fazla vermeyelim mi? bunu mu demek istediniz.

Bu kadar ince hesaba düşmeyin bence.. Üstüne arkadaşım diyorsunuz. araba temizse bide arkadaşsa hakkını verin olsun bitsin. zaten emsal ilanıda koymuşsunuz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese teşekkür ederim, arkadaş 58.000 de ısrarcı oldu ben 54.000 teklif ettim kabul etmedi.

Orta yolu bulmadık, aşağı inmedi bile ki zaten 57.000 e sedan varken bu araca 58.000 veremiyeceğimi belirttim.

Maalesef işte birileri fiyatları şişiriyor arabasını satacak olanlara da gün doğuyor ne diyelim. Nasip değilmiş...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Serkan erden yazdı:

Araç hb kasa olduğu için sedandan 2-3 bin tl ucuza satılır. Kısacası 54-55 bin iyidir...

hiç alakası yok Hb ucuza satılır diye 0 km de fiyatlar aynı ise 2.elde de aynıdır..Ben 3 ,4 defa HB focus Sattım sedan hangi fiyata ise HB yide aynı fiyata verdim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

hiç alakası yok Hb ucuza satılır diye 0 km de fiyatlar aynı ise 2.elde de aynıdır..Ben 3 ,4 defa HB focus Sattım sedan hangi fiyata ise HB yide aynı fiyata verdim 

1.6 benzinlilerde hb ucuz satıldı ayrıca bu şartta (motor dezvtj.) ucuz olması çok da anormal değil

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

58.bin çok 55 civari normal. 58 e gidin dizel alın 2012 style...Ayrica sedan HB aynı fiyata 0 ve 2.elde ..Hb nin piyasada az olması 3.bin TL ucuza gideceği anlamına gelmez

--0 dakika sonra eklendi--
1 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

1.6 benzinlilerde hb ucuz satıldı ayrıca bu şartta (motor dezvtj.) ucuz olması çok da anormal değil

3bin TL değildir ama en fazla 1000 TL dir

--3 dakika sonra eklendi--

Şu an 0 km ler aynı fiyata

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.