Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Hayalet Ekran

Önerilen Mesajlar

Bizim göstergenin soketi teyp ekranı soketine çok benzer. Ama bu göstergeninki cd ünitesi soketine benziyor. Pinle olacak iş değil. Ancak bizim gösterge soketinden alıp digital göstergeye takarsak uyabilir. Tabi Murat abinin dediği gibi yazılımsal sorunda çıkacak gibi. O yüzden en iyisi digital göstergeyi araba üstündeyken almak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

Focus için km versiyon kodu FM5T-10849-HD olarak geçiyor. Yaklaşık 2000€ avrupa satış fiyatı var (Normal gösterge fiyatı 600€). Arka soket farklı görünüyor..

s-l1600.jpg

Üstad,o nasıl fiyat öyle :) yeminle görünce sabah kahvesinden az daha boğuluyodum :) Bizim hesap makinesinin gözünü seveyim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Turhan Atasoy yazdı:

Üstad,o nasıl fiyat öyle :) yeminle görünce sabah kahvesinden az daha boğuluyodum :) Bizim hesap makinesinin gözünü seveyim :)

Aslında Türkiyede satılan geniş ekran göstergelerle aynı fiyat.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

54 dakika önce, Teoman S. yazdı:

Satış fiyatı 250 dolar. Altta verdiği bilgi fabrikanın liste satış fiyatı demek istedi.  Kaldı ki Buy It Now dediğinde 250 doları alıyor.

hızlandırılmış kargo ile 280$ başka bir gösterge takabiliyor olsaydık mondeo göstergesine göz dikerdim ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.