Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kugaya Ses Sistemi Denemesi

Murat Kav.

Önerilen Mesajlar

8 saat önce, Teoman S. yazdı:

Güle güle kullan artık başlarız 300-500,300-500 :)

:D Kesemezsin dedin ama kestim bak :D 

Aslında işin nasıl yapılacağı konusunda desteklerinden ötürü Teoman ve Yahya'ya ayrıca teşekkür etmeliyim. Onlar olmasaydı ben bu tivitleri hayatta montajlayamazdım..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resimdeki beyaz bölüm, oldukça kaliteli bir izolasyon. C-max'da bu şekilde bir izolasyon hatırlamıyorum. Onda incecik bir şey vardı. Hoparlör çevresinde izole yok ama o kısım da sertleştirilmiş titreşime karşı. Sadece hoparlör twitter arasındaki boşluğa bir şey yapılır mı bilemedim, olabilirdi aslında ama çok da bir fark ben beklemiyorum. Daha sökmem, en fazla sub bağlarım :) 

door back.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayırlı olsun abi güle güle kullan :D 300-500 gezersin artıkın :)kişisel kanantim oralar sökülüp açılmışken komple kapılara bitüself ve kapı döşemelerine firex yapardım :)

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Resimdeki beyaz bölüm, oldukça kaliteli bir izolasyon. C-max'da bu şekilde bir izolasyon hatırlamıyorum. Onda incecik bir şey vardı. Hoparlör çevresinde izole yok ama o kısım da sertleştirilmiş titreşime karşı. Sadece hoparlör twitter arasındaki boşluğa bir şey yapılır mı bilemedim, olabilirdi aslında ama çok da bir fark ben beklemiyorum. Daha sökmem, en fazla sub bağlarım :) 

door back.jpg

Benim C-max'te de aynı malzeme var. Alt ve üst kısım kumaş gibi, ortası da ince bir sünger. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resimdeki beyaz bölüm, oldukça kaliteli bir izolasyon. C-max'da bu şekilde bir izolasyon hatırlamıyorum. Onda incecik bir şey vardı. Hoparlör çevresinde izole yok ama o kısım da sertleştirilmiş titreşime karşı. Sadece hoparlör twitter arasındaki boşluğa bir şey yapılır mı bilemedim, olabilirdi aslında ama çok da bir fark ben beklemiyorum. Daha sökmem, en fazla sub bağlarım [emoji4] 

5a127f54638be_doorback.jpg.af75e5c8a84102f77740a7bf1449f3fe.jpg

Bende bu beyaz malzemeden var abi 10m2 kadar. İstersen veriyim eksik kısımları yaparsın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun Murat:claps:Keyifli dinlemeler,sanırım Sub'buda ekleyince pastanın üstüne krema olur.İzalosyon olayındada arkadaşları ciddiye al bence-GEREKSİZ GÜRÜLTÜ(motor sesi,yol sesi,titreşim)NEKADAR AZ'İSE=DAHA FAZLA NET MÜZİK

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.