Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Müzik Listesi ve Ses Kapatma

Ahmet Paçacı

Soru

Bu soruda 12 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, Teknik ve Faydalı Bilgiler > Otomobiller Hakkında > Elektronik Sistemleri kategorisinden Focus III > Ford Garajı > Mk3- Sorular ve Sorunlar kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
8 dakika önce, Ahmet Paçacı yazdı:

karıştır modunu nasıl kapatıyoruz aslında tam karışık değil mesela 1. sırada olması gereken sarkı 50. sırada baslıyor 2. sıradakı sarkı 51 de baslıyor gıbı 

trenddeki sistemi bilmiyorum. kullanım klavuzuna bakabilirsiniz ama dediğiniz gibiyse karıştır dan değildir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
12 saat önce, Aşkın Aşık yazdı:

Benim eski Clio da bile direksiyon kumandasında mute tuşu ve radyo CD geçiş tuşu da  vardı ayrıca direksiyon altında sabittir. Ford da direksiyon üstüne koymuslar direksiyon çevirirken pek kullanışlı olmuyor

corollayla çok dalga geçmiştim yok diye focusta başıma geldi :D updatele geldi neyse ki :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Aşkın Aşık yazdı:

Update ile geldi derken hocam ?

ekranın yazılımı güncellenince ekranın altındaki fonksiyonlardan (çizgi şeklindeki tuşlarla kontrol edilen) en sağdaki mute yada play/pause oldu.

Navigasyonlu ekran olunca, navigasyonla birlikte ekranda güncelleniyor ancak diğer ekranları serviste güncelletmek zor olsa gerek :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10 saat önce, Ozan Kar yazdı:

ekranın yazılımı güncellenince ekranın altındaki fonksiyonlardan (çizgi şeklindeki tuşlarla kontrol edilen) en sağdaki mute yada play/pause oldu.

Navigasyonlu ekran olunca, navigasyonla birlikte ekranda güncelleniyor ancak diğer ekranları serviste güncelletmek zor olsa gerek :) 

Benim radyo ekranında navigasyon yok fakat o dediğiniz çizgi tuşlar mevcut bende pause yapiyor ancak ben direksiyon kumandasinda hem mute ve CD radyo değiştirici olmasını isterdim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
5 saat önce, Aşkın Aşık yazdı:

Benim radyo ekranında navigasyon yok fakat o dediğiniz çizgi tuşlar mevcut bende pause yapiyor ancak ben direksiyon kumandasinda hem mute ve CD radyo değiştirici olmasını isterdim

olsa iyi olurdu ama zaten 20 tane tuş var direksiyonda ona yer kalmamış :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.