Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2 Otomatik Vites Sorunları Nelerdir?

Suat Ülger

Önerilen Mesajlar

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus II > Ford Garajı > Mk2- Sorular ve Sorunlar kategorisinden Otomobiller Hakkında > Otomobil Önerisi kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Suat Ülger yazdı:

Biraz araştırdım ama tam olarak tatmin olmadım maalesef.. bu bakımdan tekrar sormak istedim.

Kolay kolay sorun yaşamazsınız ama sonuç olarak ürün ikinci el geçmişinden emin olmadan bir yorum yapmak ne kadar doğru olur karar sizin :) Çift kavrama gibi değil tam otomatik şanzımanlar genel olarak bu yönde araştırma yapabilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 ileri klasik şanzumanlarda herhangi bir kronik problemler yok. Kullanım olarakta sizi tatmin ederse, alacağınız araçtada herhangi bir problem yoksa gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ş.içi yakıtınız 11-12lt leri bulur. Bunuda göz önünde bulundurun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakıt ve performansı dert ediyorsanız uzak durun. Şanzıman sağlam ve tam otomatik bir şanzıman, kolay kolay arıza vermez. 45 binde bir yağ ve filtre değişimi var.  İkinci el alacaginiz için biraz uzun test ederseniz iyi olur. Muhtemelen LPG li olacagi için motorun durumu daha önemli bence. Şanzıman testinde down-kick tepkisi ve vites geçiş hissiyatı önemli. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.