Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2018 Mtv Resmi Gazete'de Yayımlandı [güncel]

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Cem Boneval yazdı:

2019 korkusu ne kadar güzel hissediliyor. 

Doğrudan yolma ileriki bir bahara, dolaylı yolmaya devam...

abi danışıklı dövüş değilmi ?

Sen ben biliyoruz ? Ya diğer insanlar ?

Allah sonumuzu hayırlı kılsın ne diyeyim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yersen %40, yemezsen %25. Arada kahraman olmak pastanın kreması. Sosyal medyada çok büyük tepki geldi. Hatta gelen paranın savunma sanayiine gidecek "ajitasyonu" bile fayda etmedi. Gerçi bedelli askerlik bekleyenler bile kampanya yaptılar "MTV yerine bedelli"diye ama sonuç ortada.

Devlet harcamaları dipsiz kuyu olmuş, "itibar" tasarruftan önemliymiş onu da öğrettiler. Nihayetinde bize ölümü gösterip sıtmaya razı ettirdiler. Darısı yeni zamların başına.

Süleyman Ünal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi bunada şükür diyenler çıkar.
En sevindirici yanı gelir vergisinin sabit kalması.
Untitled.jpg.6529d914f1750fe6a5187d6c62e795c2.jpg

Şükür diyen kimse olmaz emin olun şahsım ve çevrem erdoğanı destekledik desteği giderek düşüyor vergilerde artış herşeye gelen zamlar buna karşılık 3-5 zam oranıyla nereye kadar gidecek bilmiyorum yandanda düşünüyorum yerine kim gelir doğru düzgün bi alternatif yok malesef...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Yasin Taşcı yazdı:

Şükür diyen kimse olmaz emin olun şahsım ve çevrem erdoğanı destekledik desteği giderek düşüyor vergilerde artış herşeye gelen zamlar buna karşılık 3-5 zam oranıyla nereye kadar gidecek bilmiyorum yandanda düşünüyorum yerine kim gelir doğru düzgün bi alternatif yok malesef...

hocam çokda emin olma derim.

şimdiden 3 kişi bunada şükür dedi :D:D:D:D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.