Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2018 Mtv Resmi Gazete'de Yayımlandı [güncel]

Önerilen Mesajlar

Az kaldi arkadaslar, ha gayret batiyoruz :)

Batmadan, IMF’in kapisinda kopek muamelesi gormeden gun yuzu gormemiz mumkun degil. Malesef ki bu vizyon vatandasimizda yok... Bize bizi seven degil, öpen yaraniyor. O sebeple tez vakitte ekonomik olarak batmamizi temenni ediyorum. Bu sekilde bazi seylerden kurtulup yeniden baslama sansimiz olur. Ama diger yandan bakincada o kadar cahiliz ki, nasil bu bataktan cikicaz merak ediyorum ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Örnekler çok...

Türkiye’de son 10 yılda üniversite mezunları yoksullaşırken okuryazar olmayanlar yoksulluktan kurtuldu. 10 yılda okuryazar olmayan yoksul sayısı 446 bin azalarak 1 milyon 523 bine inerken üniversite mezunlarından yoksullaşanların sayısı 126 bin artarak 150 bine ulaştı.

Kaynak: Bloomberg.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 araç alırken 1 araç devlete alıyoruz bu kadar bonkör olduğumuz sürece daha çok yüklenecekler araç sahiplerine. Dizel ve LPG ye bu ay içinde zam üstüne zam yapıldı. Benzin zaten maximum seviyede artık zam yapamıyorlar. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Çağlar Sertan KASIMOĞLU yazdı:

Bence abartmayın , daha kötüsüde olabilirdi.

%60-70-80 hatta %100 bile zam olabilirdi, öyle düşünün.

Bardağın dolu tarafından bakmayı öğrenin.

Bardak çatlak olunca dolu bi yanı kalmıyor. Sıkıntı var.

2016-2017 arasındaki bir yıllık zam 50 tl civarı bişiydi. 1.3 -1.6motor hacimleri için.

şimdi ise 400 tl lik bir zam söz konusu bunun iyi bir yanı varsa bakalımda ben göremedim neresi iyi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı MTV’ye 2018’de yüzde 40 Artış Açıklandı olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.