Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2018 Mtv Resmi Gazete'de Yayımlandı [güncel]

Önerilen Mesajlar

12 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Genel olarak sordum geçmiş ve gelecek için, kendim için sorduysam ne olayım.:D Benimki belli zaten 1156 TL. Geçen yıl bi önceki Focus'ta 7 yaş indirimi almıştık. Bu sene bindirimi aldık:D

563 lira abi senin arabanın gelecek yıl vergisi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

41 dakika önce, Ugur Ş. yazdı:

Ben anlamadım şimdi 1.5L ps focus alsam 2016 model kaç ödeyeceğim yıllık? 1.6alsam fark ediyor mu? bu aracı bu ay alsaydım veya ocaktan sonra alsaydım fark ediyor mu ?

Bana yardımcı olabilecek var mı gerçekten ben anlayamadım. Araç ikinci el olacak kesinlikle alınacak olan. Ocaktan sonra alsam, aralıkta alsam 1.5 için sanırım 1553TL ödeyeceğim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Ugur Ş. yazdı:

Bana yardımcı olabilecek var mı gerçekten ben anlayamadım. Araç ikinci el olacak kesinlikle alınacak olan. Ocaktan sonra alsam, aralıkta alsam 1.5 için sanırım 1553TL ödeyeceğim

2018'de sıfır araba alırsanız şu pahalı olan liste geçerli :) 2.el veya şimdi araba alırsanız ucuz olan liste.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
Şimdi, Özer Aksu yazdı:

Bir önceki açıklanan rakamlara göre öyleydi şimdi sabah internet bankacılığı ile baktığımda 970 tl olduğunu gördüm. emoji4.png

Resmi gazeteyi yazmıştık ya işte, zamanında onlar yalan dolan diye de demiştim :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Özer Aksu yazdı:

485×2=970
2015 1.5 Tdci Focus Titanium
Ben 1270 bekliyordum.

Özer hocam kendini 1270tlye ayarladıysan, senin 45k/3. yıl bakımı 300tl daha indirimli olacak ozaman :D 

Asparagas bazen böyle işede yarıyor :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

47 minutes ago, Mehmet Demir said:

145 x 2. : 290

1.0 2012 model

Bende sabah bakınca mutlu oldum. Hatta 145 tl için beklemeye gerke yok diyerek ödemesini de yaptım :). İnsanlarımız genel olarak bu MTV fiyatlarına çok takılıyorlar. Araba alırken verilen o kadar paraya edilen isyanın 2 katı bu MTV fiyatları için yapılıyor :). Ama buna ragmen 1.0 arabayı galeride gördüklerinde ya da ikinci el ilanlarda gördüklerinde dönüp yüzüne bile bakmıyorlar. Ama az kaldı hissediyorum, bu yılın son çeyreğinde 1.0 arabalar ikinci el ilan sitelerinin arananlar listesinde yukarılarda olacaklar....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Kaan Zaim yazdı:

Bende sabah bakınca mutlu oldum. Hatta 145 tl için beklemeye gerke yok diyerek ödemesini de yaptım :). İnsanlarımız genel olarak bu MTV fiyatlarına çok takılıyorlar. Araba alırken verilen o kadar paraya edilen isyanın 2 katı bu MTV fiyatları için yapılıyor :). Ama buna ragmen 1.0 arabayı galeride gördüklerinde ya da ikinci el ilanlarda gördüklerinde dönüp yüzüne bile bakmıyorlar. Ama az kaldı hissediyorum, bu yılın son çeyreğinde 1.0 arabalar ikinci el ilan sitelerinin arananlar listesinde yukarılarda olacaklar....

1.0L nin yüzüne bakılmamasının tek sebebi, '' aslında arabadan anlamayan ama anlıyomuş gibi takılan kitlenin çoğunluk olması ve bu çoğunluk kitleye aldanan azınlığın, çoğunluk kitlenin aldığı arabalara bakarakdan arabasını alması''

Benzinli makine alacak olsam, 1.0L ecoboost candır der alırım arabamı.

Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.