Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2018 Mtv Resmi Gazete'de Yayımlandı [güncel]

Önerilen Mesajlar

Taşıma suyla değirmen dönmez, daha ne kadar zorlayacaklar bilmiyorum ama vergilerle bir yere kadar anca....
Neyse bende dolu tarafından bakayım, bizim 1.0lar kiymete biner yok satar artık ikinci elde [emoji14] (p.s. İroni içerir)

Hahah 80 bin istiyom var mı ötesi [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
  • Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

Hahah 80 bin istiyom var mı ötesi emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Senin meslek "kamu" yazıyor Doğan Kurban.

Gelir vergisindeki artışla ilgili gelişmeleri takip etmelisin. 

Aracını yeniden değerle lütfen. Bence en az 100 bin istemelisin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Senin meslek "kamu" yazıyor Doğan Kurban.
Gelir vergisindeki artışla ilgili gelişmeleri takip etmelisin. 
Aracını yeniden değerle lütfen. Bence en az 100 bin istemelisin.

Tamam abi. Ben büyük sözü diynerim. Ama 100 fazla 99.999TL diyelim
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"Yersen" ekonomisi bu. 

Savunma bahane birilerinin ceplerini doldurması şahane. 

Madem bu kadar paraya ihtiyaç var devlet de harcamalarını kıssın. İlk fedakarlığı onlar yapsın. Besleyip, beslendikleri holdingler ciddi bağış yapsın. Herkes elini taşın altına soksun. 

Birisi 1000 odalı sarayda yaşarken ben niye fakirleşiyorum diye niye kimse sormuyor?

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün çalıştığım yere bir büyüğümüz geldi. ?Araba v12 A8 zırhlı, yanında 4 tane Opc İnsignia 2.8. Üçüncü köprü yolunda neden 260ile gitmeleri gerektiğini anlatıyorlardı. ? Bu kadar çok salak oldukça öpende çok olur. 

Bu gelen zata bu kadar masraf yapılacağına başına bir şey geldiğinde yerine yenisini koymak daha ekonomik ama kimsenin aklına gelmiyor işte. ?

• Beğen 2
  • Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu millet bunu haketti,daha beteri de olacak.Sayın fırst lady imiz 40.000 dolarlık çantaları alsın,yandaşlar ceplerini doldursun,cumhurbaşkanı kafasına göre vergi rekortmeni olması gereken şirketlerin vergi borcunu silsin diye bu zamlar.Biz sonu olmayan tünele sokulduk,sonunda ışık mışık yok.Bugünkü bu yanlış politikaların en az 30 sene ceremesini çekeriz.Ama milletimiz hiç sıkıntı yapmaz,deveye diken insana s...n yaranır.

--10 dakika sonra eklendi--

Buyrun bir doktorumuzun isyanı...Düşeni kaldırmak mazlumun yanında olmak doğrudur ama önce kendi çocuklarımız önce kendi milletimiz düşünülmeli.

IMG-20170928-WA0001.jpg

IMG-20170928-WA0000.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Ama kişi başı milli gelir 13 bin dolar olacakmış. Aile 4 kişi. 13 bin çarpı 4=52 bin dolar. Offf bu kadar parayı naapacağum ben. 

Bu işi kağıt üstünde güzel gösterme taktiği. Zaten yüksek görünsün diye kaç defa hesaplama yöntemini değiştiler, yine de 10 binin üstünde zor duruyor.

Zenginliğin en iyi göstergesi asgari ücret. Nerden nereye gelindiğini görmek için asgari ücrete bakın. Bu arada çoğu verginin 10 sene önceye göre ne kadar ykseldiğini unutmayalım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.