Jump to content
  • Duyurular

• Yakup Çağatay

Görünmeyen Resimler - Imgur ve PhotoBucket   06-08-2015

Türkiye'de i.imgur adresi engellemiş durumdadır, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir; Google dns gibi 8.8.4.4 NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir. PhotoBucket da diğer sitelerde görüntülemesini kapattı. Gözükmeyen bir resim/foto gördüğünüzde lütfen RAPOR düğmesini kullanarak bizlere bildiriniz eğer mümkünse görünür hale getireceğiz. İlginize Teşekkürler.
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Yakup Çağatay

iOS 11'e Geçenler İçin Bilgi (Foruma Fotoğraf Ekleyenler)

Önerilen Mesajlar

iOS 11 ile bazı telefonların kullandığı formatlar değişti. (iPhone 7 ve sonrası olması gerek. Belki diğerlerinde de vardır kontrol edince göreceksiniz zaten). jpeg ve h264; heif ve hevc oldu.

Değişen formatı düzeltmek için:

Ayarlar -> Kamera -> Biçimler -> En uyumlu

şeklinde ayarlarınızı değiştirebilirsiniz böylelikle birçok pc'de sorunsuz görüntüleme alırsınız forum dahil.

Dropbox ve google da şu an bu formatları desteklemiyor.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
44 dakika önce, Berat Hasbek yazdı:

Wifi kendi kendine açılıyor

Eski düzen ayarlar kısmından kapatmak lazım,alt taraftan çekerek yapınca bağlantıyı kesiyor sadece.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Ben düzelttim.
Bu arada ben çok sıkıntı çekiyorum bu IOS 11 ile.
Wifi kendi kendine açılıyor. Donuyor... 

İphone7 Bu arada.

Aslında wifi kapanmıyor. Sen sadece bağlı olduğu modemden bağlantıyı kapatıyorsun. Kendi kendine geri bağlanıyor o. Menüden komple kapatmak lazım en güzeli. Bu hücresel veri ve bt içinde aynı bu arada

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında wifi kapanmıyor. Sen sadece bağlı olduğu modemden bağlantıyı kapatıyorsun. Kendi kendine geri bağlanıyor o. Menüden komple kapatmak lazım en güzeli. Bu hücresel veri ve bt içinde aynı bu arada

Abi işte benim sorunum öyle değil. Kapatıyorum kara düzen ayarlardan yine açılıyor. Hatta ekran parlaklığı otomatik olmadığı halde ya komple kapanıyor ya da komple açılıyor. Şarj eskiden tam bir gün giderken şimdi iş çıkışı eve zor atıyor ya da ek şarj ediyorum. İnşallah yama gelir

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
3 dakika önce, Berat Hasbek yazdı:

Abi işte benim sorunum öyle değil. Kapatıyorum kara düzen ayarlardan yine açılıyor. Hatta ekran parlaklığı otomatik olmadığı halde ya komple kapanıyor ya da komple açılıyor. Şarj eskiden tam bir gün giderken şimdi iş çıkışı eve zor atıyor ya da ek şarj ediyorum. İnşallah yama gelir

Yeniden yükle istersen böyle sorunlar bende yok. Ayrıca bir güncelleme geldi zaten diğeri en az 1 ay sonra gelir bu sebeple yedekleyip tekrar itunes ile kurarsan iyi olur.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.